Written by maja

5 głównych zalet spalacza Burn4All

Burn4All to suplement dedykowany osobom, które pragną pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W jego składzie znajdziemy zatem ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z Garcinia Cambogia i chrom, które wykazują działanie ograniczające apetyt. Dzięki temu w ciągu dnia spożywamy mniej kilokalorii, co przekłada się na redukcję masy ciała.

Kolejnymi składnikami, które znajdziemy w spalaczu AllNutrition są ekstrakt z zielonej herbaty, kofeina i pieprz cayenne. Są to substancje o działaniu termogennym, które objawia się przyspieszeniem przemiany materii, a szybsza przemiana materii to w końcu bardziej efektywne spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo kofeina wpływa pozytywnie na pobudzenie, koncentrację i opóźnienie zmęczenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać lepszą, dłuższą i bardziej intensywną jednostkę treningową. Kofeina wraz z ekstraktem z zielonej herbaty stanowią również bogactwo antyoksydantów, które chronią nasz organizm przed negatywnymi skutkami stresu i nowotworami.

W suplemencie Burn4All nie zabrakło również ekstraktu z pieprzu czarnego, który pozytywnie wpływa na proces trawienia i reguluje pracę układu pokarmowego. Dzięki temu możemy uniknąć wystąpienia niechcianych objawów ze strony żołądkowo – jelitowej, w trakcie treningu. Ostatnim składnikiem, który znajdziemy w Burn4All jest L-karnityna, czyli substancja o potencjalnie pozytywnym działaniu na redukcję tkanki tłuszczowej.

Połączenie wszystkich składników w całość sprawia, że Burn4All nie tylko wspiera spalanie tkanki tłuszczowej, ale również poprawia wydolność tlenową, koncentrację na treningu, obniża apetyt i działa pozytywnie na stan naszego zdrowia.

Tekst napisała nasza ambasadorka Magdalena Hajkiewicz

 

Udostępnij znajomym...Share on Facebook0Share on Google+0

Komentarze “5 głównych zalet spalacza Burn4All

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *