ArtykułyPolecane

ALLDEYNN HAPPYROSE – rozwiązaniem Twoich problemów z PMS

Coraz więcej kobiet odczuwa dolegliwości związane ze zbliżającą się menstruacją. W szczególnych wypadkach dochodzi nawet do powstania tzw. Zespołu Napięcia Przedmiesiączkowego (PMS). Problem ten, mimo że fizycznie dotyka kobiety w okresie rozrodczym, to potrafi odbić się na całym jej otoczeniu, łącznie z najbliższymi jej osobami.

Spadek nastroju, gorsze samopoczucie i spadek libido

Wiele kobiet nawet już bezpośrednio po owulacji, zaczyna odczuwać spadek nastroju i gorsze samopoczucie. Osłabieniu ulega koncentracja oraz w ciągu dnia zaczyna pojawiać się zmęczenie i senność. Bardzo często towarzyszy wszystkiemu chwiejność nastroju, rozdrażnienie oraz nagły brak samoakceptacji. Poza strefą psychiczną dochodzą kolejne zaburzenia, jakim jest często niepohamowany głód oraz problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi co objawia się często hipoglikemią. Nierzadkim problemem jest również spadek libido.

Bolesność piersi, uczucie pełności i wzdęcia

Wiele kobiet odczuwa również dolegliwości natury fizycznej. Najczęściej wymienia się bolesność piersi oraz uczucie pełności i wzdęcia, niestety często w okresie przedmiesiączkowym występują problemy z wypróżnianiem lub dolegają biegunki. Dodatkowo wiele Pań odnotowuje również wzrost masy ciała, który potrafi sięgać nawet kilku kilogramów. Nierzadko pojawia się problem z cerą, gdyż zwiększa się łojotok i może pojawić się trądzik. Dolegliwości bólowe, również są powszechnym symptomem. W niektórych przypadkach dochodzi do występowania bolesności stawów i mięśni, jak ma to miejsce w okresie przeziębienia. Dodatkowo wiele Pań skarży się na bóle głowy i uporczywe migreny.

ALLDEYNN HAPPYROSE – rozwiązaniem Twoich problemów z PMS

Mówi się o około 300 objawach, które mogą towarzyszyć napięciu przedmiesiączkowemu. Na szczęście niektórym problemom można zaradzić lub złagodzić objawy. Pierwszą linią obrony jest zmiana stylu życia, czyli wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej. Dodatkowo można zastosować suplementy diety, które mają za zadanie wpłynąć na polepszenie samopoczucia. Takim preparatem jest ALLDEYNN HAPPYROSE, który został stworzony z myślą o wszystkich kobietach zmagających się z napięciem przedmiesiączkowym. Jego receptura opiera się o witaminy i składniki mineralne oraz o adaptogeny.

Kompleksowość ALLDEYNN HAPPYROSE

W kompleksie tym znajdziemy m.in. naturalny magnez morski (simag), który zmniejsza uczucie zmęczenia, żelazo, którego poziom spada w okresie menstruacji, witaminę B6, która wspomaga układ hormonalny, czy też witaminę D3, której niedobór objawia się spadkiem nastroju oraz gorszą wrażliwością insulinową. W preparacie tym zastosowano substancje ziołowe, jakimi są ekstrakt z szafranu, żeń-szeń indyjski zwany inaczej Ashwagandą czy też szparag groniasty oraz ekstrakt z niepokalanka pospolitego, które wpływają na zmniejszenie poziomu napięcia psychicznego. Dodatkowo wykorzystano tryptofan, który poprawia jakość snu i wpływa na wzrost poziomu serotoniny, czyli hormonu szczęścia. To tylko niektóre składniki ALLDEYNN HAPPYROSE, które mogą zmniejszyć objawy napięcia przedmiesiączkowego.

Ogromne wahania hormonalne, z jakimi zmagają się w każdym miesiącu kobiety, mogą znacząco wpłynąć na ich samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, co może odbić się na najbliższych, pracy zawodowej, czy nauce. Warto w takich sytuacjach pomóc organizmowi znieść ten trudny czas i zadbać o komfort życia.

Materiał reklamowy.

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close