ArtykułyPolecane

Nowe pyszne smaki orzechów w czekoladzie

Regularna konsumpcja orzechów od zawsze uznawana była za wyjątkowo wartościową inwestycję dla naszego zdrowia fizycznego oraz umysłu. Mimo że kojarzone są one głównie jako przekąska, to pod względem makroskładników diety można je uznać za pokarm kompletny. Są także świetnym źródłem witamin, błonnika oraz wielu minerałów. 

Orzechy w diecie

W zdrowej diecie traktowane są przede wszystkim jako źródło wartościowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Orzechy mogą przyczynić się do zmniejszenia stanów zapalnych, a  według badań naukowych mogą być cennym elementem profilaktyki antynowotworowej. 

Nie można nie wspomnieć o kaloryczności orzechów, jednak w praktyce może się okazać, że dostarczana przez nie energia jest niższa, niż wskazują etykiety. Może to dotyczyć w szczególności migdałów, gdyż w uproszczeniu mówiąc, nie wszystkie kalorie z nich są przyswajane przez nasz organizm. Po prostu nie trawimy ich w całości, dlatego ich realna wartość energetyczna jest niższa, a oprócz tego, jak to się mówi „kaloria kalorii nie równa”. 

Orzechy powinny być stałym składnikiem dobrze zbilansowanej diety, a ich szeroki wybór nie pozwoli się nimi znudzić. Najczęściej spożywamy je na „surowo”, po wcześniejszym uprażeniu, a wiele osób uwielbia je w formie popularnych maseł orzechowych. Uwielbiamy je na słono oraz na słodko. Któż nie uwielbia orzechów w karmelu, czekoladzie lub przepysznych słodkich polewach?

Na wszystko jest sposób

Niestety w tej ostatniej formie znacząco podbijamy ich kaloryczność, a dodana niemała ilość cukru powoduje, że przestają być zdrową przekąską. 

Na wszystko jednak jest sposób. Producenci z branży fitness, którzy koncentrują się tak samo na walorach smakowych, jak i na wartości odżywczej, doskonale poradzili sobie z tym „problemem”. Nadal możemy cieszyć się orzechami w przepysznych, wyjątkowych polewach bez obawy o skoki cukru we krwi, wynikających z dodatku tego składnika. Wystarczy sięgnąć po orzechy oferowane przez markę ALLNUTRITION.

Życie jest za krótkie, aby pozbawiać je słodyczy

Obecnie już nikomu nie trzeba przedstawiać orzechów z serii Nutlove, gdyż są one prawdziwym hitem na rynku żywności dietetycznej i chyba najbardziej rozpoznawalną linią oferującą zdrowsze zamienniki tradycyjnych słodyczy. 

Życie jest za krótkie, aby pozbawiać je słodyczy i innych przyjemności. Jednak nie każda słodycz uchodzi nam płazem. Znacznie mniejsze konsekwencje dla naszej wagi niesie zastosowanie nisko kalorycznych zamienników cukru. Oczywiście warto wybierać naturalne zamienniki cukru, a do takich należą poliole. W przypadku orzeszków Nutlove zastosowano maltitol, który jest naturalną substancją pozyskiwaną między innymi z kukurydzy i zbóż. W przeciwieństwie do cukru ma on niższą wartość kaloryczną i o wiele mniejszy wpływ na glikemię. 

Do obecnej oferty właśnie dołączają kolejne produkty z serii Nutlove Whole Nuts od ALLNUTRITION

Trudno sobie teraz wyobrazić osobę, która nie znajdzie kompozycji idealnie dopasowanej do swoich preferencji smakowych. Wybór samych orzechów jest równie szeroki, jak ilość przepysznych kompozycji smakowych i rodzajów czekolady. Premierowe produkty ALLNUTRITION podkreślają, że dla marki sukces jest kolejnym bodźcem do sięgania jeszcze wyżej i jeszcze dalej. We wszystkim, co robimy, ważny jest balans, a marka ALLNUTRITION doskonale wie jak zrównoważyć zdrową dietę z przyjemnością. 

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close