Pamela Drosik

Pamela Drosik

Moim hobby jest aktywność fizyczna związana głównie z treningiem siłowym. Daje mi ona dużo radości nie tylko z efektów treningowych jak również ogólnego zadowolenia z życia. Moja przygoda z siłownią zaczęła się ponad 3 lata temu, gdy postanowiłam urozmaicić swoje szare dni, których większość czasu spędzałam w biurze.

Zawsze byłam osobą bardzo szczupłą, więc nie planowałam zrzucać kilogramów, wręcz przeciwnie – intrygowało mnie to, jak może zmienić się moja sylwetka przy treningach siłowych. Początkowo jednak jako laik korzystałam głównie z zajęć fitness. Z czasem zaczęłam się zagłębiać w temat budowania sylwetki. Postanowiłam, że do wszystkiego dojdę sama.

Dużo czytałam i teorię zamieniałam w praktykę, wiele obserwowałam. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że do wszystkiego można dojść samemu. Trzeba się tylko mocno zaangażować i nie poddawać się w chwilach zwątpienia. Jestem ogromnie zadowolona z mojego progresu, choć wciąż wyznaczam sobie nowe cele. Dąże do nich z uśmiechem na twarzy😊

Na koniec dodam jeszcze, że moje życie nie jest związane tylko ze sportem, choć też robię to, co kocham. Stworzyłam własną markę ubrań, która jest w fazie rozwoju i głęboko wierzę w to, że kiedyś zyska dużą popularność.

Udostępnij znajomym...Share on Facebook
Facebook
0