Artykuły

Pyszna granola bez konserwantów

Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia i rytuały. Wiele z nich dotyczy aspektów kulinarnych, a dokładniej spożywanych potraw. Zwracamy uwagę na formę podania, zastosowane składniki, czy tempo przygotowania. Wiele osób ma swoje ulubione posiłki, szczególnie śniadania, gdyż to właśnie one witają nas przed dniem pełnym wrażeń.

Śniadanie dla ceniących czas i zdrowie

Jedną z najpopularniejszych potraw goszczących z rana na naszych stołach są płatki owsiane, wzbogacone o owoce lub orzechy. Uwielbiamy spożywać je w jogurtach, serkach wiejskich, zalane wodą, czy też mlekiem krowim lub roślinnym. Szybkość przygotowania, lekkostrawność, oraz wyborny smak sprawiają, że to właśnie wszelkiego rodzaju musli są częstym wyborem, wśród osób ceniących sobie czas, jak i wartość zdrowotną potraw.

FIT – Granola 

Marka ALLNUTRITION postanowiła stworzyć dwie wyjątkowe granole, które zdecydowanie różnią się od komercyjnych konkurentów. Pierwszą z nich stanowi ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS GRANOLA 300 G FRUITY, która została wzbogacona o mieszankę suszonych owoców w tym żurawinę, morwę białą, czy też liofilizowane maliny i wiśnie.ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS GRANOLA 300 G NUTS to natomiast mieszanka płatków owsianych wzbogacona o migdały oraz orzechy nerkowca, które stanowią ponad 20% składu.

A co w ich wyjątkowym składzie?

Obie granole w swoim składzie zawierają naturalny miód gryczany i wielokwiatowy, który nie tylko wzbogaca smak i dodaje słodyczy, ale przynosi również korzyści zdrowotne. Ten wytwór pszczół to ponad 40 sacharydów, związki eteryczne, flawonoidy, kwasy organiczne i bogactwo witamin i składników mineralnych. Dodatkowo ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS GRANOLA 300 G wzbogacono o pyłek pszczeli i propolis, które słyną z budowania odporności i podnoszą skuteczność naszych naturalnych barier ochronnych.

Od pokoleń miód był stosowany jako lek na nocną bezsenność związaną ze stresami dnia codziennego, czy też pomoc w walce z przeziębieniem. Dlatego dodatek tego cennego daru natury do porannego posiłku, jest jak zastrzyk energii, który pozwoli walczyć z trudami i wyzwaniami.

Błonnik, którego potrzebuje Twoje zdrowie

Kolejną zaletą ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS GRANOLA jest wysoki udział błonnika, który jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego. Wpływa on na regulację poziomu cholesterolu i na obniżenie po posiłkowej glukozy we krwi. Sto gramów granoli dostarcza ponad 8 g błonnika, czyli około 30% zalecanego dziennego spożycia wg WHO/FAO.

Smak, zdrowie, wygoda…

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS GRANOLA 300 G FRUITY & NUTS to idealny element porannego śniadania, sprawdzi się jako dodatek do jogurtów, w wersji z mlekiem czy też składnik fit deserów. Wysoka zawartość błonnika, dodatek naturalnego miodu, propolisu i pyłku pszczelego oraz wysoka zawartość witamin sprawia, że produkt ten nie tylko doda energii i umili śniadanie, ale również zadba o Twoje zdrowie.

Tagi

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close