Blog

5 zalet Piperine + Chrome – Sprawdź naturalne spalanie

Dobór suplementacji w okresie redukcji tkanki tłuszczowej zazwyczaj charakteryzuje się tym, że osoby zainteresowane zastosowaniem poszczególnych środków skupiają się na wyborze spalacza tłuszczu, jak i ewentualnych dodatków antykatabolicznych w postaci aminokwasów rozgałęzionych BCAA, czy też kreatynie. Warto jednak spojrzeć nieco szerzej na zjawisko samego odchudzania, jak i procesów fizjologicznych, które warunkują przebieg redukcji, aby wspomóc sylwetkę nieco szerzej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, stworzyliśmy produkt bazujący na piperynie i chromie, które to wykazują szereg ciekawych właściwości. Poznaj 5 zalet włączenie tych substancji do diety, które przyczynią się do zwiększenia efektów odchudzania, jak i wspomogą kondycję zdrowotną.

Przyspieszone odchudzanie

Piperyna oprócz działania wspomagającego absorpcję składników odżywczych, co powiązane jest ze wsparciem ukrwienia narządów odpowiedzialnych za trawienie, doskonale podnosi poziom termogenezy. Oznacza to, że wykorzystanie jej podczas okresu odchudzania, doskonale przełoży się na wsparcie procesów, które powiązane są z uwolnieniem wolnych kwasów tłuszczowych i wykorzystaniem ich na potrzeby energetyczne. Zwiększona ciepłota ciała, doskonale ułatwia transport WKT, dzięki czemu organizm jest w stanie wykorzystać więcej tego typu substratu na potrzeby wysiłkowe. Co więcej, piperyna odpowiedzialna jest za blokowanie powstawania komórek tłuszczowych, co może ograniczać tzw. efekt jojo i ponowne magazynowanie tłuszczu.

Wspomaga zdrowie i odporność

Na uwagę zasługuje fakt, że działanie piperyny wykazuje właściwości antybakteryjne. Dodatkowo bierze udział w namnażaniu melanocytów, co znajduje swoje zastosowanie w leczeniu chorób skóry o podłożu zmiany jej barwy. Jak wykazują badania, stosowanie piperyny może przyczyniać się do zahamowania wzrastania guzów, jak i ograniczeniu negatywnych skutków czynników chemicznych, które wpływają na mutacje komórkowe. Wykorzystanie piperyny ma również miejsce w przypadku chorób o podłożu psychicznym, jej wpływ na poziom serotoniny, jak i dopaminy, skutecznie wspomaga leczenie stanów depresyjnych.

Hamuje apetyt

Nie raz pewnie spotkaliście się z atakiem głodu lub chęcią zjedzenia czegoś słodkiego. Tego typu działania powiązane są bezpośrednio z brakiem chromu w naszym organizmie. Dlatego podczas redukcji, gdy ilość kalorii jest na poziomie deficytu, a pierwiastki w naszym ciele ulegają uszczupleniu, ważne jest, aby uzupełnić braki minerałów, które mają tak kolosalne znaczenie w kontekście utrzymania diety. Włączenie chromu do suplementacji, powinno znacznie pomóc w pozbyciu się chęci na słodkie, a Ty spokojnie będziesz prowadził dalej swoją dietę.

Kontroluje poziom cukru we krwi

Poza hamowaniem głodu i wyciszeniu chęci na podjadanie słodyczy, chrom posiada jeszcze jedną ważną zaletę, jaką jest wsparcie dla gospodarki glukozowej w naszym organizmie. Oznacza to, że suplementacja tym związkiem skutecznie wspomoże utrzymanie optymalnego poziomu cukru we krwi, co przełoży się na wspomaganie utraty tkanki tłuszczowej, jak i utrzymanie zdrowia metabolicznego. Często po posiłku obfitym w węglowodany czujemy się mocno syci i senni, dodanie chromu do posiłku skutecznie eliminuje tego typu odczucia, zapobiegając wysokiej koncentracji cukru we krwi.

Wsparcie w budowie jakościowej masy ciała

Zgadza się! Zawodnicy często w okresie budowania masy jakościowej wykorzystują suplementy, które będą maksymalnie wspomagały wrażliwość tkanek na działanie insuliny, jak i substancji przez nią transportowanych. Oznacza to, że działanie chromu, poprzez wsparcie poziomu cukru we krwi i utrzymanie jego wartości w zakresach optymalnych, jest w stanie wspomóc wrażliwość insulinową, co przyczyni się do efektywniejszego wykorzystania glukozy. Bardziej wrażliwe tkanki, to możliwość wykorzystanie przez nie większej ilości energii i składników budulcowych.

Co więcej, zawarta w preparacie piperyna, poprzez właściwości wspomagające trawienie zadba, aby zwiększona ilość pokarmów,była efektywnie trawiona i nie przynosiła dyskomfortu trawiennego.

 

Piperine + Chrome – KUPUJĘ

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close