Artykuły

BRAIN FOCUS – lepsza koncentracja i sprawność umysłowa

Każdy miewa dni, kiedy skupienie się na najprostszych czynnościach zarówno wykonywanych w domu, jak i pracy wymaga od nas niemalże nadludzkiego wysiłku. Niestety kolejna filiżanka kawy nie przynosi efektu, a napoje energetyczne nie są uznawane za najzdrowsze.

BRAIN FOCUS ADAPTO – „Doping” mózgu

W takim wypadku na ratunek przychodzą naturalne substancje i ekstrakty roślinne, które wspomagają pracę mózgu. Jednak nie zawsze mamy chęć do łykania kilku tabletek z różnymi nootropami, czyli substancjami, które wpływają na poprawę sprawności umysłowej. Marka ALLNUTRITION stworzyła kompleksowy preparat, oparty o selektywnie dobrane składniki, które w synergistyczny sposób uzupełniają się i wpływają na poprawę pracy mózgu, dzięki czemu wielogodzinna praca umysłowa nie jest już wyzwaniem.

Sprawdzone ekstrakty roślinne

W ALLNUTRITION BRAIN FOCUS zastosowano znane już od pokoleń rośliny, które wspomagają zdolności umysłowe. Jedną z nich jest Ginkgo biloba, czyli miłorząb japoński, który wykazuje silne działanie neuroprotekcyjne i antyoksydacyjne. Jest on szczególnie doceniany za wspomaganie lepszego ukrwienia mózgu oraz za przeciwdziałanie powstawaniu skrzepów w naczyniach krwionośnych.

Pamięć robocza i czas reakcji

Podobne działanie poprawiające zdolności umysłowe wykazuje bacopa monnieri, która uznana jest za jedną z najwartościowszych roślin wpływająca na tzw. pamięć roboczą. Jej działanie na neuroprzekaźniki w mózgu sprawia, że poprawie ulegają takie parametry jak skupienie uwagi, energia do pracy umysłowej czy skrócenie czasu reakcji. W ALLNUTRITION BRAIN FOCUS w dziennej dawce znajdziemy aż 250 mg tej rośliny w tym 125 mg bakozydów, które wykazują silne działanie przeciwutleniające.

Sprawność umysłowa

Kolejnym zastosowanym ekstraktem w dawce 250 mg, który w znaczący sposób wpływa na sprawność umysłową, jest różeniec górski. Ten silny adaptogen wpływa na zmniejszenie poziomu hormonu stresu-kortyzolu, dzięki czemu łatwiej pokonać problemy dnia codziennego, wspomaga funkcje poznawcze i zmniejsza zmęczenie psychiczne.

Koncentracja

W preparacie ALLNUTRITION BRAIN FOCUS wykorzystano znaną we współczesnej medycynie cytykolinę, która wspomaga leczenie demencji i chorobę Alzheimera. W znaczący sposób wpływa na poprawę pamięci i koncentracji, dzięki czemu stała się również sprzymierzeńcem osób młodych i poddanych ciągłej presji.

Wsparcie w sytuacjach stresowych

Ostatnim elementem tej układanki jest 400 mg tyrozyny, która wpływa na bardzo ważne neuroprzekaźniki, adrenalinę i dopaminę. Wspomaga ona pracę mózgu szczególnie w sytuacjach stresowych, dzięki czemu nawet w „największych nerwach” zachowana jest trzeźwość umysłu i koncentracja.

ALLNUTRITION BRAIN FOCUS to nie tylko wsparcie dla naszej koncentracji, to preparat, który wspomaga walkę ze stresami dnia codziennego. Jest to idealny kompan jednakowo dla osób pracujących za biurkiem, ale również osób starszych, którym zależy na zachowaniu sprawności umysłowej lub ludzi poddanych dużemu stresowi. 

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close