Artykuły

Chipsy białkowe – Smaczne chipsy pełne białka

Film w domowym zaciszu lub kinie, impreza u znajomych, mecze w towarzystwie kolegów czy spotkanie z przyjaciółmi to tylko wybrane okazje, podczas których często sięgamy po niezdrowe słone przekąski, mające umilić czas i zaspokoić potrzebę jedzenia drobnych przegryzek.

Tradycyjne chipsy – przysmak i zmora dla sylwetki

Jednym z najpopularniejszych produktów, towarzyszących większości imprez i spotkań są chipsy, które uznawane są za jedne z najbardziej kalorycznych i niezdrowych przekąsek wśród popularnych zagryzek. Tradycyjne produkty tego typu są tworzone z ziemniaków, pokrojonych na cienkie plasterki i smażonych w głębokim tłuszczu.

Ta metoda produkcyjna sprawiła, że te zdrowe i popularne warzywo o niskiej wartości energetycznej zamienia się w bardzo wysokoenergetyczną przekąskę, bogatą w sól oraz tłuszcze. Taka forma przygotowania tych popularnych chrupiących płatków, niestety nie jest zdrowa i zalecana do spożywania.

Przepyszna alternatywa od ALLNUTRITION!

Powstała jednak alternatywa dla osób, które kochają ten owiany złą sławą produkt. Marka ALLNUTRITION stworzyła pyszne, chrupiące piramidki o smaku sera i cebuli, które wyróżnia wyjątkowy skład, oraz pyszny smak. Mają one bardzo niski udział cukrów prostych oraz tłuszczów. W ich składzie nie znajdziemy oleju palmowego, sztucznych wzmacniaczy smaku, konserwantów, czy też barwników.

Wyróżnia je za to wysoki udział błonnika, który wynosi aż 13 g na 100 g produktu. Błonnik wspomaga pracę układu trawiennego, poprawia pracę jelit, zmniejsza uczucie głodu i poprawia gospodarkę glukozowo-insulinową.

Smaczne chipsy pełne białka

Dodatkowo w ALLNUTRITION Fitking Delicious Protein Chips wykorzystano białko grochu, które podniosło udział tego ważnego makroskładnika aż do ponad 30%. Białko dla organizmu jest źródłem aminokwasów, które są niezbędne do prawidłowej pracy całego ciała, mowa tutaj nie tylko o regeneracji tkanki mięśniowej, ale również o wsparciu układu odpornościowego, produkcji hormonów, neuroprzekaźników i enzymów.

Co jeszcze znajdziemy w składzie Fitking Delicious Protein Chips?

Według zasad zdrowego żywienia wartościowe produkty spożywcze są zasobne w witaminy, błonnik, pełnowartościowe białko, czy zdrowe tłuszcze i węglowodany złożone. Dodatkowo powinny charakteryzować się niskim udziałem tłuszczów nasyconych, cukrów prostych, soli i niepotrzebnych dodatków. Takim produktem są chipsy marki ALLNUTRITION, które zostały stworzone jako alternatywa dla komercyjnych chipsów, które mimo często bardzo niekorzystnego składu goszczą w wielu domach.

Fitking Delicious Protein Chips – bez glutenu, przyjazne dla wegan!

Fitking Delicious Protein Chips to produkt wegański, bezglutenowy dodatkowo bogaty w białko oraz błonnik, smakiem nieodbiegający od najpopularniejszych chipsów, które królują na marketowych półkach, jednak produkt ten ma nieporównywalnie zdrowszy skład i może stać się interesującą przekąską w trakcie spotkania towarzyskiego czy weekendowego wieczoru z filmem, bez poczucia winy i rezygnacji z diety.

Materiał reklamowy.

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close