Artykuły

COFFILOVE coś dla miłośników kawy. Ziarenka kawy w czekoladzie!

Każdy ma takie momenty, gdy nachodzi go ochota na małe słodkie co nieco. Chwile słabości sprawiają, że przeważnie sięgamy po produkty, które nie zawsze są uznawane za zdrowe i dostarczają często tylko puste kalorie. Na szczęście marka ALLNUTRITION znana jest z tworzenia wyjątkowo smacznych i o starannie dobranym składzie produktów, które mają już miano „legalnych” słodyczy i stanowią idealną alternatywę dla komercyjnych łakoci.

Z miłości do przyjemności 

Natychmiastowo pokochane  przez wszystkich FRUTILOVE, opierające się o suszone owoce pełne antyoksydantów, witamin i składników mineralnych oblane przepyszną czekoladą bez dodatku cukru, doczekały się nowego kompana COFFILOVE. To wyjątkowy produkt idealny nie tylko dla miłośników kawy.

Co to takiego?

ALLNUTRITION COFFILOVE LAVAZZA COFFEE BEANS IN WHITE CHOCOLATE WITH CINNAMON to ziarna kawy arabica oblane cudownie słodką białą czekoladą z dodatkiem cynamonu. Oczywiście marka ALLNUTRITION nie byłaby sobą, gdyby nie zadbała o jakość produktów i brak dodanego cukru!

Naturalny maltitol

Czekolada jest słodzona maltitolem, czyli idealnym zamiennikiem sacharozy, który ma dużo niższą kaloryczność, oraz nie podnosi poziomu glukozy we krwi jak zwykły cukier. Jest to substancja słodząca, która jest bardzo dobrze tolerowana przez osoby z cukrzycą, czy insulinoopornoscią. Dodatkowo wykorzystano cynamon, który wpływa na gospodarkę cukrową, zapobiega hipoglikemii i ma działanie przeciwzapalne.

Jednak największym skarbem ALLNUTRITION COFFILOVE LAVAZZA COFFEE BEANS IN WHITE CHOCOLATE WITH CINNAMON jest wykorzystana kawa. W 100 g tych wyjątkowych łakoci dostarczymy do 100 mg kofeiny, która postawi każdego na nogi. Warto jednak mieć na uwadze, że kawa to nie tylko kofeina! To składnik diety, który uznawany jest za gwiazdę, w prewencji wielu chorób. Od lat trwały dyskusje na temat prozdrowotnego działania kawy, ale dziś już wiemy, że jest to jeden z najcenniejszych elementów naszej diety, który dostarcza ponad 1000 substancji bioaktywnych. Szczególnie ważne są substancje wykazujące działanie antyoksydacyjne i niwelujące wolne rodniki, znajdziemy w niej m.in. kwas chlorogenowy, katechiny, flawonole, kwasy fenolowe. Ze wszystkich gatunków to właśnie kawa arabica wykazuje największy potencjał do pochłaniania reaktywnych form tlenu (2780 mmol TE/100 g), które są przyczyną wielu chorób w kardiologicznych i neurodegeneracyjnych w tym parkinsona i Alzheimera.

Dla każdego coś przepysznego…

Jeśli jesteście fanami mlecznej czekolady, to na pewno zachwyci Was ALLNUTRITION LAVAZZA COFFEE BEANS IN MILK CHOCOLATE, czyli kawa oblana tym razem mleczną czekoladą. Ten wyjątkowy smak nie tylko jest bogaty w antyoksydanty z kawy, ale wysoka zawartość masy kakaowej sprawia, że prozdrowotne polifenole z kakao, również stanowią ważny prozdrowotny element tych wyjątkowych łakoci. Warto zaznaczyć, że ALLNUTRITION LAVAZZA COFFEE BEANS IN MILK CHOCOLATE w 100 g dostarcza niebanalną ilość kofeiny- 325 mg ! 

Niezależnie, na jaki smak COFFILOVE lub FRUTILOVE się skusimy, musimy mieć świadomość, że to nie tylko słodycze. Każdy z tych produktów, zawiera w sobie cenne dla zdrowia składniki, które mogą poprawić nasze samopoczucie oraz humor. Niezwykłą zaletą nowych serii ALLNUTRITION są zastosowane dwa rodzaje opakowań, zarówno 300 g, idealne do domu i naszej magicznej szafki z łakociami, jak i bardzo wygodne 25 g saszetki, które idealnie zmieszczą się do torebki, plecaka czy nawet kieszeni. Jeśli jesteś fanem czekolady, owoców i kawy to FRUTILOVE i  COFFILOVE na pewno zagoszczą, nie tylko w twojej kuchni, ale i sercu.

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close