Artykuły

Czy warto kupić spalacz tłuszczu?

Redukcja tkanki tłuszczowej nie zawsze jest łatwa, prosta i przyjemna. Często bywa, że w połowie założonego celu waga zatrzymuje się i cały proces stopuje na kilka tygodni. Jest to demotywujące – prowadząc rygorystyczną dietę i zwiększając ilość treningów spodziewamy się przecież szybkich efektów. Bardzo często poleca się w takim przypadku spalacze tłuszczu, które mają za zadanie podkręcić tempo utraty tkanki tłuszczowej. Dziś odpowiemy, dlaczego warto iść tą drogą i dlaczego warto połączyć dietę i trening z odpowiednim suplementem?

Spalacze tłuszczu – co powinieneś o nich wiedzieć?

Obecnie na rynku można znaleźć bogatą ofertę fat burnerów, które różnią się przede wszystkim składem i mocą działania. Do naturalnych substancji najczęściej wchodzących w skład spalaczy tłuszczu zaliczyć można:

Na jakiej zasadzie działają spalacze tłuszczu?

Przede wszystkim wzmagają procesy metaboliczne, nasilając termogenezę, pobudzając i zwiększając poziom motywacji. Hamują magazynowanie tłuszczu, nasilając jednocześnie rozpad tkanki tłuszczowej, a niektóre preparaty mogą dodatkowo skutecznie hamować apetyt.

spalacz tłuszczu redox

Spalacze tłuszczu jako skuteczna pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej

Należy wyraźnie podkreślić, że spalacze tłuszczu o działaniu termogenicznym nawet bez aktywności fizycznej mogą znacząco przyczynić się do redukcji nadmiernych kilogramów. Jednak ich suplementacja ma jeszcze większy sens w przypadku jednoczesnej aktywności fizycznej, połączonej z prowadzeniem diety z deficytem kalorycznym. Jest to wtedy niezwykle skuteczny dodatek, który podkręca metabolizm i przyspiesza tempo redukcji.

Kiedy warto zastosować spalacz?

Warto sięgnąć po spalacze już na pierwszym etapie procesu odchudzania. Dzięki temu zyskamy dodatkową motywację, treningi będą łatwiejsze, a zmęczenie podczas aktywności nadejdzie znacznie później. Ważne jednak  rozpocząć od spalacza z mniejszą dawką stymulantów.

W większości przypadków organizm rozwija tolerancję na związki aktywne obecne w fat burnerach, przez co po kilku tygodniach stosowania ich skuteczność zaczyna maleć. Z tego też powodu warto zakupić na początek spalacz z mniejszą dawką kofeiny a po jego zakończeniu rozważyć zastosowanie suplementu z nieco wyższą dawką kofeiny. Umiejętnie zastosowane spalacze tłuszczu są potężnym narzędziem, które pomoże Ci zbudować wymarzoną sylwetkę.

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close