Artykuły

DAA podnosi poziom testosteronu

DAA inaczej kwas d-asparaginowy, to substancja stosunkowo nowa na rynku suplementacji. Produkt należy do grupy boosterów testosteronu, co wiąże się z jego oddziaływaniem na wzrost poziomu tego hormonu.

Jako suplement diety, wpływający na wzrost hormonów odpowiadających za budowę masy mięśniowej, siły i wytrzymałości, znajduje zastosowanie w praktycznie każdym rodzaju sportu.

Odegra również znaczącą role, we wspomaganiu sportowców trenujących siłowo, więcej testosteronu to więcej siły i energii. Dodatkowo suplementacja DAA wspomoże procesy regeneracyjne, na czym zależy każdemu sportowcowi. Szybsza regeneracja, to mniejsze ryzyko kontuzji i szansa na lepszy wynik sportowy. Polecany jest również sportowcom uprawiającym cross fit, sporty walki, lekkoatletykę czy też fitness.
DAA przełoży się więc na wsparcie, w takich obszarach jak:
  • budowanie masy mięśniowej
  • budowanie siły
  • usprawnienie funkcji układu nerwowego
  • skrócenie czasu regeneracji
  • wzmocnienie libido i funkcji seksualnych
  • zwiększenie wytrzymałość mięśniowej

Z czym łączyć DAA?

Kwas D-asparaginowy można łączyć z innymi suplementami wpływającymi pozytywnie na naszą gospodarkę hormonalną i libido. Mogą to być między innymi:

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close