Blog

Ekipa ALLNUTRITION zaprasza na FIBO 2016!

Targi FitFestival 2016, które odbyły się w dniach 26-28 lutego w Gdańsku spotkały się z Waszym ogromnym zainteresowaniem, za co jeszcze raz dziękujemy! Próbowaliście naszych produktów, pozytywnie ocenialiście dostępne smaki, a także mogliście poznać naszych ambasadorów. To jednak nie koniec imprez branżowych, które czekają na Was w tym roku. Już za 2 tygodnie wyruszamy na FIBO 2016, które odbędą się w dniach 7-11 kwietnia w Kolonii (Niemcy).

FIBO 2016 to kolejna edycja największych w Europie targów poświęconych kulturystyce i fitness. Na uczestników czekają liczne zawody, konkursy, a także pokazy nowych produktów. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć naszej ekipy ALLNUTRITION, która wyruszy do Kolonii w jeszcze większym składzie niż ostatnio.
Stoisko ALLNUTRITION zajmować będzie powierzchnię 144 metrów kwadratowych. Nie zabraknie przepysznych produktów, które będziecie mogli wypróbować całkowicie za darmo. Ponownie będziecie mogli spotkać naszych ambasadorów, którzy z chęcia porozmawiają z Wami na rozmaite tematy związane z treningiem i dietą.
Wśród naszych ambasadorów pojawią się takie osoby jak:
– Marcel Przyszlak: IFBB Classic Bodybuilder, trzykrotny mistrz Polski 2012/13/14, międzynarodowy mistrz Wielkiej Brytanii 2014, mistrz Świata 2014
– Magda Kaleta – zawodniczka bikini fitness, trener personalny, mistrzyni Polski Bikini Fitness 2015, 1 miejsce FitLook 2014, 4 miejsce w Pucharze Polski 2015, uczestniczka mistrzostw Europy i Świata
– Emil Kaleński – brązowy medalista Mistrzostw Świata w kulturystyce klasycznej 2010
– Sylwia Sobota – trener personalny, mistrzyni Polski Bikini Fitness 2014
Do zobaczenia na FIBO 2016!

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close