Blog

Ekipa ALLNUTRITION zaprasza na FIWE 2016!

W dniach 8-9 października 2016 odbędą się targi FIWE 2016 w Warszawie. Z tej okazji szykujemy dla Was MOC ATRAKCJI, po raz kolejny szykując dla Was ogromne stoisko ALLNUTRITION z licznymi atrakcjami i niespodziankami.

Ponownie będziecie mieli okazje spotkać się z nami, porozmawiać z naszą ekipą i ambasadorami, a także uczestniczyć w licznych zabawach i konkursach.

Już teraz możemy zdradzić, że specjalnie z okazji urodzin marki ALLNUTRITION, będziecie mogli zakupić EDYCJĘ LIMITOWANĄ naszego białka Whey Protein 4,08 kg za jedyne 160 zł! Taka oferta pojawi się wyłącznie na FIWE 2016, więc nie zastanawiajcie się dłużej!

To oczywiście nie koniec niespodzianek, dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko. Nie zabraknie pysznych smakołyków, dlatego szykujcie się na Fit Kuchnię z ALLNUTRITION!

W trakcie imprezy będziecie mogli również spotkać naszych ambasadorów. Obecni będą m.in.:

– Marcel Przyszlak: IFBB Classic Bodybuilder, trzykrotny mistrz Polski 2012/13/14, międzynarodowy mistrz Wielkiej Brytanii 2014, mistrz Świata 2014

– Magda Kaleta – zawodniczka bikini fitness, trener personalny, mistrzyni Polski Bikini Fitness 2015, I miejsce FitLook 2014

– Sylwia Sobota – trener personalny, mistrzyni Polski Bikini Fitness 2014 i 2016

Do zobaczenia na FIWE 2016!

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close