Artykuły

EL CHAPO Formula Intra Workout – trening na 100%

Chyba każdy z nas doświadczył takiego zjawiska, że mimo fantastycznie rozpoczętego treningu, wraz z każdą kolejną serią i powtórzeniem, poziom energii na tyle spadał, że nie byliśmy w stanie wykonać pełnego treningu i założonego celu.

Jak utrzymać maksymalny poziom energii na treningu?

Przyczyn tego stanu może być naprawdę wiele, jednak są sposoby na to, aby wpłynąć na swoją wytrzymałość w trakcie ekstremalnego treningu. Taki zastrzyk energii do działania zapewni EL CHAPO Formula Intra Workout, To innowacyjny produkt, stworzony z myślą o osobach trenujących, które nie mogą lub nie chcą sobie pozwolić na to, aby tak po prostu odpuścić i zrezygnować.

Starannie skomponowana receptura, składająca się z aż 18 aktywnych substancji, pobudzi i doda energii każdemu. Głównym składnikiem energetycznym są węglowodany, które stanowią naturalne paliwo dla mięśni. Warto jednak zaznaczyć, że wykorzystano w tej recepturze aż 2 źródła węglowodanów. Izomaltulozę w formie Palatinose™, należącą do wolniej wchłanianych cukrów oraz maltodekstrynę, którą szybko trawimy i działa praktycznie natychmiastowo. Zestawienie to pozwala na utrzymanie stałego poziomu glukozy we krwi, która stanowi dla organizmu źródło energii.

Niezbędne aminokwasy w EL CHAPO Formula Intra Workout

Kolejnym bardzo ważnym składnikiem są aminokwasy, a dokładniej aminokwasy egzogenne, które są niezbędne do prawidłowej regeneracji tkanek mięśniowych. Zastosowanie EAA zamiast standardowego białka serwatkowego miało swój cel. Korzystając z czystych aminokwasów, pomijamy cały proces trawienia, dzięki czemu te regenerujące cegiełki praktycznie od razu mogą wzmacniać nasze mięśnie.

Kreatyna i Beta alanina

EL CHAPO Formula Intra Workout nie istniałoby bez kreatyny oraz beta-alaniny, które są najbardziej znanymi substancjami budującymi wytrzymałość mięśniową oraz siłę. Nie podlega wątpliwości, że kompleks ten bezkompromisowo wpływa na poprawę wydolności fizycznej, dzięki czemu można ćwiczyć dłużej i intensywniej.

Ekstrakt z korzenia buraka Sabeet®

Dodatkowo w kompleksie tym wykorzystano ekstrakt z korzenia buraka Sabeet®, który jest źródłem azotanów, dzięki czemu poprawia się transport składników odżywczych, ale również dzięki niemu nie wyjdziemy z treningu, bez odpowiedniej pompy mięśniowej.

CocoMineral® i inne składniki w EL CHAPO Formula Intra Workout

Aby wzmocnić organizm w trakcie ćwiczeń, ważne są również witaminy i składniki mineralne. One również są elementem tego fantastycznego kompleksu. Witamina C walcząca z wolnymi rodnikami, ekstrakt z wody kokosowej CocoMineral®, czy też znana sól himalajska. To składniki, które w naturalny sposób wzmacniają naszą wytrzymałość i regenerację.

EL CHAPO Formula Intra Workout to kompleks dla ciebie, jeśli zależy Ci na tym, aby zawsze wytrwać i dojść do celu.

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close