FIT i FAT witają Was serdecznie! – poznajcie naszych nowych ambasadorów!

Marka ALLNUTRITION stale się rozrasta. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe produkty, o czym informować będziemy na bieżąco na łamach naszego blogu. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie szykujemy dla Was na najbliższe tygodnie. Do naszego grona dołączyli właśnie nowi ambasadorzy ALLNUTRITION – FIT i FAT. Dziś przedstawimy Wam pierwsze szczegóły dotyczące naszych bohaterów.

FIT jest miłośnikiem fitness, regularnie dbający o formę. Jego pasją są treningi oraz zdrowy tryb życia, którym mógłby oddawać się bez reszty. Codzienne zainteresowania to sport w niemal każdej postaci, co widocznie wpływa na jego wyśmienitą formę oraz samopoczucie. Nie stroni przy tym od zdrowego odżywiania, odpowiedniego doboru suplementacji, a także eksperymentowania w kuchni z fit przepisami, które nie byłyby tak przepyszne bez jego ulubionych produktów marki ALLNUTRITION.

FAT jest z kolei typem marudy o słomianym zapale, którego cechują liczne zainteresowania. Uwielbia sport, ale wyłącznie przed telewizorem. Ponadto interesuje się muzyką, filmem, czyta o wielu ciekawostkach ze świata, śledzi rynek nowych technologii, a przy tym jest ogromnym fanem gier komputerowych. W życiu Fata nie mogło zabraknąć miejsca na ruch i rekreację, dlatego właśnie uwielbia imprezy, bale i biesiady.

Z ogromną przyjemnością witamy FITa i FATa w szeregach naszych ambasadorów! Niebawem przedstawimy więcej informacji o naszych bohaterach, a tymczasem zapraszamy na ich fanpage, gdzie możecie śledzić na bieżąco ich aktywność w sieci.

1 2 3 4 5

Udostępnij znajomym...Share on Facebook
Facebook
0
0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *