Blog

FIT i FAT witają Was serdecznie! – poznajcie naszych nowych ambasadorów!

Marka ALLNUTRITION stale się rozrasta. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe produkty, o czym informować będziemy na bieżąco na łamach naszego blogu. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie szykujemy dla Was na najbliższe tygodnie. Do naszego grona dołączyli właśnie nowi ambasadorzy ALLNUTRITION – FIT i FAT. Dziś przedstawimy Wam pierwsze szczegóły dotyczące naszych bohaterów.

FIT jest miłośnikiem fitness, regularnie dbający o formę. Jego pasją są treningi oraz zdrowy tryb życia, którym mógłby oddawać się bez reszty. Codzienne zainteresowania to sport w niemal każdej postaci, co widocznie wpływa na jego wyśmienitą formę oraz samopoczucie. Nie stroni przy tym od zdrowego odżywiania, odpowiedniego doboru suplementacji, a także eksperymentowania w kuchni z fit przepisami, które nie byłyby tak przepyszne bez jego ulubionych produktów marki ALLNUTRITION.

FAT jest z kolei typem marudy o słomianym zapale, którego cechują liczne zainteresowania. Uwielbia sport, ale wyłącznie przed telewizorem. Ponadto interesuje się muzyką, filmem, czyta o wielu ciekawostkach ze świata, śledzi rynek nowych technologii, a przy tym jest ogromnym fanem gier komputerowych. W życiu Fata nie mogło zabraknąć miejsca na ruch i rekreację, dlatego właśnie uwielbia imprezy, bale i biesiady.

Z ogromną przyjemnością witamy FITa i FATa w szeregach naszych ambasadorów! Niebawem przedstawimy więcej informacji o naszych bohaterach, a tymczasem zapraszamy na ich fanpage, gdzie możecie śledzić na bieżąco ich aktywność w sieci.

1 2 3 4 5

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close