Artykuły

FITKING DELICIOUS Snack Bar – pyszna przekąska bez dodatku cukru

Jaką słodką przekąskę najczęściej chowasz do swojej torby, plecaka czy też kieszeni i zabierasz do szkoły, pracy, czy na wypad za miasto? Jeśli Twoją odpowiedzią jest baton i jesteś miłośnikiem legalnych słodyczy, a w Twojej szafce zawsze schowany jest ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS Snack Bar, to mamy super wiadomość. Czeka na Ciebie coś nowego, pysznego i funkcjonalnego.

Baton z dodatkiem PREMIUM

Marka ALLNUTRITION stawiając jak zawsze na jakość oraz przemyślany i funkcjonalny skład swoich produktów, postanowiła stworzyć baton, który nie tylko sprawi, że będziemy delektować się słodkim smakiem, ale również dostarczymy bardzo ważnego składnika mineralnego, a dokładniej wapnia o najwyższej jakości.

Do rodziny legalnych słodyczy dołączyły właśnie…

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS SNACK BAR 40 G COCONUT – baton kokosowy w czekoladzie mlecznej, w którego składzie znajdziemy niebagatelną ilość wiórków kokosowych (aż 30%).

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS SNACK BAR 40 G CARAMEL PEANUT – batoniki karmelowo-orzechowy, który jest bogaty w orzechy arachidowe, stanowiące aż 20% składu.

Co upodabnia i wyróżnia ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS SNACK BAR do pozostałych legalnych łakoci marki ALLNUTRITION? Oczywiście nie znajdziemy w tych batonach ani grama dodanego cukru, słodzone są maltitolem, który jest popularnym zamiennikiem cukru, jednak zawiera dużo mniej kalorii i nie podnosi gwałtownie poziomu glukozy we krwi. Jest on bardzo popularny w środowisku dietetycznym, wśród osób aktywnych i zmagających się z cukrzycą i insulinoopornoscią. Dodatkowo batony te nie zawierają glutenu, przez co mogą być spożywane przez osoby zmagające się z jego nietolerancją, czy celiakią.

W każdym batonie ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS SNACK BAR znajdziemy Aquamin, czyli naturalny wapń pochodzenia roślinnego, a dokładniej pochodzącego z alg morskich Lithothamnion.

Dlaczego wapń?

Dlaczego akurat  ten składnik mineralny? Wapń jest jednym z najważniejszych elektrolitów naszego organizmu, bierze udział w przewodnictwie nerwowym, reguluje gospodarkę hormonalną, wpływa na kurczliwość mięśni w tym serca i oczywiście jest ważnym elementem naszych kości i zębów. Warto zaznaczyć, że zapotrzebowanie na wapń wynosi około 1 g na dobę, a jego niedobór niesie wiele negatywnych konsekwencji dla organizmu. 

Zawsze pod ręką

Nowe batony ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS SNACK BAR to szybka, mała przekąska o wyjątkowym smaku, która idealnie zaspokoi nasze słodkie zachcianki. Kompaktowa wielkość batonów sprawia, że mogą nam towarzyszyć w każdym miejscu i sytuacji.  Zastosowanie w składzie formuły Aquamin sprawia, że baton ten nabiera  jeszcze bardziej funkcjonalnego charakteru. 

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close