Artykuły

Gdzie można kupić odżywki białkowe?

Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy rynek suplementów nie był tak rozwinięty, kupno odżywki białkowej było nie lada wyzwaniem. Obecnie dostęp do preparatów białkowych jest znacznie łatwiejszy, a z półek sklepowych kuszą nas najróżniejsze formy i smaki białka. O czym warto wiedzieć przed zakupem odżywki białkowej i gdzie ją kupić?

Kupuj odżywki białkowe jedynie ze sprawdzonych źródeł!

Jeszcze do niedawna odżywki białkowe były dostępne jedynie w specjalistycznych sklepach dla sportowców, co na przestrzeni lat uległo dużej zmianie. Obecnie białko można znaleźć w aptece, na portalach aukcyjnych, a nawet w supermarketach. Rosnąca popularność preparatów białkowych oraz większa dostępność odbiła się niestety na jakości oferowanych produktów.

Stanowczo odradzamy zakup odżywki białkowej od osób prywatnych, na przykład poprzez popularne portale aukcyjne. Tracisz wtedy pewność odnośnie składu takiej odżywki, ewentualnych dodatków czy deklarowanej zawartości białka i aminokwasów. Co więcej, użyte wypełniacze mogą paradoksalnie zaburzyć prowadzoną przez Ciebie dietę i wpłynąć niekorzystnie na jej wyniki i całą sylwetkę. W dalszym ciągu najpewniejszym źródłem będzie renomowany sklep, w którym zyskasz dostęp do sprawdzonych produktów.

Czy warto oszczędzać na odżywce białkowej?

Jest to poniekąd pytanie retoryczne, jednak w dalszym ciągu zbyt wiele osób sięga po najtańsze produkty, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Warto sobie uświadomić, że dobrej jakości białko w proszku nigdy nie będzie o wiele tańsze niż konkurencyjne produkty na rynku. Przepaść cenowa najczęściej oznacza dodatek innych makroskładników (węglowodanów bądź tłuszczy) lub związków, takich jak tauryna czy kolagen.

Jeśli chcesz rozpocząć suplementację odżywką białkową, sięgnij po produkt znanej i sprawdzonej firmy. Nasza marka ALLNUTRITION publikuję badania składu produkowanych przez siebie białek w proszku, dzięki czemu zyskasz pewność, że zamiast białka nie spożywasz zbędnych dodatków.

Zachęcamy również do odwiedzin sklepów stacjonarnych, gdzie znajdą Państwo nasze produkty i uzyskają pełne wsparcie podczas zakupów.

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close