Blog

I BALTIC CHALLENGE WE WŁADYSŁAWOWIE

Tego lata gwiazdy sportów sylwetkowych będą miały okazję spotkać się na naszym Wybrzeżu, nie tylko na uroczej plaży, ale także na scenie! Tym razem na nowoczesnej Letniej Scenie Koncertowej we Władysławowie, oddanej do użytku rok temu i szerokiej na 20 m. W poprzednim Komunikacie musieliśmy, z przykrością, odwołać planowane wcześniej zawody w Sopocie, gdyż organizator nie stanął na wysokości zadania. W tym Komunikacie z przyjemnością informujemy o nowej, bardziej prestiżowej i lepiej zaplanowanej imprezie:

I Baltic Bodybuilding and Fitness Challenge, która odbędzie się we Władysławowie w dniu 16 lipca br., nieopodal Centralnego Ośrodka Sportu „Cetniewo”, w którym dość często goszczą nasze kadry wyczynowe na obozach szkoleniowych. Według informacji płynących z agencji turystycznych, najpopularniejszymi wakacyjnymi miejscowościami wybieranymi przez urlopowiczów w tym roku będą Zakopane i… Władysławowo! A więc będzie miał kto podziwiać piękne plażowe sylwetki naszych sportowców, zarówno na scenie, jak i potem na plaży.

Zawody sponsoruje największy krajowy dystrybutor odżywek i suplementów oraz partner strategiczny PZKFiTS, firma SFD S.A.

J133C8W1O0K0u1N4e0Y3O6S1u817K3o3069223_620

Zawody rozpoczną się o godz. 13:00, a weryfikacja zawodników i zawodniczek będzie prowadzona w godz. 09:00-12:00. Zgłoszenia zawodników do startu przez stronę internetową PZKFiTS:

http://pzkfits.pl/puchar-baltyku-2016-zgloszenia/

Zawody obejmą 5 konkurencji i aż 14 kategorii:

– Fitness sylwetkowe kobiet (open)

– Bikini-fitness kobiet (163 cm, 168 cm, +168 cm)

– Fitness plażowe mężczyzn (178 cm, 182 cm, +182 cm)

– Kulturystyka klasyczna mężczyzn (180 cm, +180 cm).

– Kulturystyka juniorów (open)

– Kulturystka mężczyzn (70 kg, 80 kg, 90 kg, +90 kg)

REGULAMIN

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close