Artykuły

Innowacyjna przedtreningówka – ELMAYO ESCOBAR

Idealny trening to taki, w którym nie zabraknie motywacji, siły, koncentracji i energii. Jednak bywają dni, w których trudy dnia codziennego ostro dadzą nam w kość i zaplanowany trening nie jest na takim poziomie, jakiego oczekiwaliśmy. Istnieją jednak sposoby, aby zawsze sprostać wyzwaniom, jakie sobie postawiliśmy.

ALLNUTRITION X ELMAYO

Marka ALLNUTRITION uczestniczyła w stworzeniu wyjątkowej linii suplementów, której głównym zadaniem jest działać zawsze i wszędzie. EL MAYO to najnowsza seria produktów, która powstała ze współpracy z Danielem Majewskim. EL MAYO ESCOBAR EXTREME PRE WORKOUT to innowacyjna i najnowsza przedtreningówka na rynku, składająca się z aż 25 starannie dobranych składników, które sprawią, że każdy trening będzie tym najlepszym.

Przemyślany synergizm ELMAYO ESCOBAR EXTREME PRE WORKOUT

Synergistycznie dobrane składniki zawierają formułę, która ma dać tzw. kopa i pobudzić do działania. Połączenie tauryny z l-teanina oraz taką ilością kofeiny, jaką znajdziemy aż w czterech filiżankach espresso, postawi każdego na nogi. Nie będzie już wymówek o braku pobudzenia oraz energii. Dodatkowo w kompleksie tym zwrócono uwagę na aspekt skupienia, gdyż samo pobudzenie nie zawsze idzie w parze z koncentracją. Witaminy z grupy B, różeniec górski, czy też acetylowana l karnityna to kolejne elementy składanki, które pobudzą również Twój mózg do działania.

W walce o siłę i wytrzymałość

Trening to również walka o siłę i wytrzymałość. Do zbudowania tych atrybutów wykorzystano klasyczne rozwiązania jednak w bardzo nowoczesnej wersji. Kreatyna w formie jabłczanu to idealne połączenie tradycyjnej kreatyny z kwasem jabłkowy, które tworzy wyjątkowe zestawienie budujące moc na treningu oraz wpływające anabolicznie na tkankę mięśniową, jednak bez obawy o retencje wody i utratę zarysu ładnej sylwetki. Dodatkowo beta-alanina oraz jabłczan cytruliny sprawią, że nawet najtrudniejsza superseria lub interwał, nie sprawią nikomu kłopotu. Zastosowanie ekstraktu z buraka, argininy i AAKG to najlepsze połączenie boosterów NO, które zbudują na treningu prawdziwą pompę.

Regeneracja i metabolizm

Sam trening to nie wszystko, ważna jest również odpowiednia regeneracja i rozkręcenie metabolizmu. O to również zadbała nasza gangsterska przedtreningowka. Glukuronolakton, który wspomaga usuwanie toksyn, rutyna, która wspiera gojenie się ran i zmniejsza obrzęki, ekstrakt z papryczki, który jest źródłem kapsaicyny, czy też ALA to tylko ułamek tego, co oferuje EL MAYO ESCOBAR EXTREME PRE WORKOUT. Każda z tych substancji aktywnie wspiera regenerację i lepsze przyswajanie wszystkich zawartych w tej przedtreningówce składników.

Jeśli chcesz postawić na najwyższej jakości produkt przedtreningowy, który sprawi, że każdy trening będzie czystą przyjemnością, na którym pokonasz swoje słabości i zbliżysz się do upragnionego celu. To najnowszy produkt marki ALLNUTRITION X EL MAYO jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Materiał reklamowy.

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close