Artykuły

Jak działa kofeina?

Działanie kofeiny polega głównie na hamowaniu receptorów adenozynowych, które to odpowiedzialne są za uczucie zmęczenia i znużenia. Kofeina skutecznie podnosi naszą aktywność fizyczną, poprawia skupienie, jak i sprawia, że mamy lepszy nastrój, co przekłada się na lepszy trening i intensywniejszy wysiłek. Wpływ kofeiny przy ilości około 200-300 mg dodatkowo oznajmia się zwiększeniem wytrzymałości mięśniowej, co jest dość istotne z punktu widzenia suplementacji sportowej.

Mała czarna lub kofeina w kapsułkach przed treningowo wydaje się dobrym rozwiązaniem, aby skutecznie podnieść intensywność wysiłku, a Twój trening był dużo bardziej efektywny. Co ciekawe, naukowcy wykorzystywali niewielkie ilości kofeiny wraz z węglowodanami po treningowo, jako szybsze wsparcie regeneracyjne, dając na tym polu dobre rezultaty.

Sprawdź produkt: Caffeine 100 kapsułek

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close