Blog

Jakie słodycze na diecie redukcyjnej?

Kto z nas nie lubi słodkości? Pytanie to w zasadzie nie powinno mieć miejsca. Wystarczy popytać wśród znajomych i bardzo ciężko o osobę, która nie jada słodyczy, lodów, kremów czy ciast. Nawet, jeżeli tak jest, to wynika to nie z faktu, iż nie lubi ona smaku tego typu produktów, a z tego względu, że dba mocno o swoją dietę, zdrowie i sylwetkę.

Połączenie przetworzonych cukrów prostych z tłuszczami, często w postaci izomerów trans, jest plagą otyłości i chorób cywilizacyjnych takich, jak: insulinooporność, cukrzyca czy zmiany miażdżycowe.

Z tego też względu myśląc nie tylko o naszej chęci zjedzenia słodkiego, ale przede wszystkim o zdrowiu oferujemy idealny produkt. NutWhey, czyli, jak sama nazwa wskazuje połączenie masła orzechowego z białkiem serwatkowym, acz już nie tylko o takim składzie. Wręcz idealne rozwiązanie dla łasuchów, którzy nie chcą dostarczyć niezdrowych tłuszczów i cukru, a przy okazji uzupełnić swoją dietę o najwyższej jakości rodzaj białka.

Dostępne dotąd smaki cieszyły się tak dużym powodzeniem, że związku z tym, idąc za zapotrzebowaniem konsumentów wprowadzono dwa nowe smaki. Smaki, które wśród białek serwatkowych cieszą się wyjątkową popularnością. Jest to słony karmel i truskawka.

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close