Kolagen

Białka kolagenowe budują niemal cały organizm. Potrzebny jest on do utrzymania elastyczności skóry, naczyń krwionośnych, czy ścięgien. Ponadto nadaje strukturę chrząstkom, mięśniom i narządom wewnętrznym oraz włosom, czy paznokciom.

COLLAGEN – BEAUTY
Produkt COLLAGEN – BEAUTY w tabletkach musujących o smaku truskawkowo-rabarbarowym zawiera kompleks związków optymalizujących gospodarkę kolagenową. Dominujący w jego składzie jest hydrolizowany kolagen rybi, który charakteryzuje się wysoką przyswajalnością. Ponadto zawiera witaminy i składniki mineralne dodatkowo poprawiające stan odżywienia.

COLLAGEN PRO
Kolejnym preparatem o dużym potencjale w kierunku regulacji stanu tkanek w organizmie jest COLLAGEN PRO w miękkich kapsułkach lub rozpuszczalnym proszku. Kapsułki pozwalają na wygodne i precyzyjne dawkowanie. Dla osób, które nie przepadają za kapsułkami dostępna jest opcja w proszku o smakach: pomarańczowym, brzoskwiniowym lub truskawkowym. W szeroki skład tego suplementu wchodzą związki budujące i chroniące tkanki kolagenowe oraz o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym.

COLLAROSE i COLLAROSE FISH
Preparaty z serii COLLAROSE zawierają kolagen różnego pochodzenia i dodatki pośrednio wspierające tkanki łączne w organizmie. Oba występują pod postacią proszków o przyjemnym aromacie. Jeden z nich zawiera kolagen wołowy i dostępny jest w smaku pomarańczowym, malinowo-poziomkowym oraz mango-marakuja, natomiast bazą drugiego jest kolagen rybi dostępny w tych samych wariantach smakowych. W obu preparatach główną substancję aktywną wzbogacono witaminą C, kwasem hialuronowym oraz biotyną.

COLLAROSE SHOT
Najbardziej wygodna i zarazem elegancka forma preparatu kolagenowego, czyli pojedynczy shot w pysznym smaku malinowo-poziomkowym. Jednorazowa porcja o pojemności 80 ml dostarcza aż 5000 mg najwyższej jakości bioaktywnych peptydów kolagenowych VERISOL. Dodatkowe związki funkcjonalne to kwas hialuronowy, biotyna i niezbędna do syntezy kolagenu witamina C. Prześliczne opakowanie, idealnie pasuje do sportowej torby każdej aktywnej oraz dbającej o urodę i zdrowie fanki fitness.

FLEX ALL COMPLETE
Suplement diety FLEX ALL COMPLETE jest produktem o prostym składzie, jednak dostępnym w wielu smakach. Zawiera kolagen wołowy i zestaw związków wspierających tkankę łączną w organizmie, w tym MSM, czy witaminę C. Przygotować z niego można funkcjonalny napój o smakach: ananasowym, porzeczkowym, grejpfrutowym, pomarańczowym, truskawkowym oraz wiśniowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Back to top button
Close