NUTLOVE

Można śmiało założyć, że niemal każdy ma jakieś swoje ulubione słodycze, dla których mógłby zgrzeszyć, złamać zasady diety. Czy to możliwe, aby zaspokajać swoje „łakociowe” zachcianki bez konieczności naginania swoich postanowień?

Linia produktów NUTLOVE jest właśnie odpowiedzią na powyższe pytanie. Jest to jednocześnie podróż w krainę nieprawdopodobnych fantazji smakowych.

Nutlove to miłość do orzechów
To gęste, słodkie kremy lub orzechy zatopione w pysznej czekoladzie. Cechą wyróżniająca Nutlove jest brak w jego składzie dodanego cukru i oleju palmowego. W pysznej serii Nutlove nie znajdziemy też aspartamu. Nutlove słodzone są poliolami, które charakteryzuje niski indeks glikemiczny i mała kaloryczność.

Kompozycja orzechów z czekoladą, dają nam dwie pożądane cechy. Zdrowe orzechy i niezawodnie poprawiająca nastrój czekolada, pozwolą zrelaksować się po całodziennym trudzie i zapomnieć w słodkich chwilach.

Krem zaskoczy nas olejem shea- tłuszczem pochodzenia roślinnego, które jest głównym składnikiem nadający aksamitnie gładką konsystencję.

Urozmaicenie zdrowej diety
Produkty Nutlove to świetne rozwiązanie, aby urozmaicić swoją dietę. Dodadzą charakteru każdemu daniu – naleśnikom, deserom, lub owsiance. Mając do dyspozycji taki wybór smaków, możemy każdego dnia zaznawać chwili słodkiej przyjemności w innej, ciekawej odsłonie.

Nutlove to seria produktów mająca za zadanie w zdrowy sposób wzbogacić Twój jadłospis w legalne słodycze. Znajdziemy tu zarówno gęste słodkie kremy, jak i orzechy oblane różnymi gatunkami czekolad. Są tak pyszne, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Wyświetlanie 1–9 z 63 wyników

Back to top button
Close