Blog

Konkurs –> do wygrania Ultra Whey Pudding!

Nasz blog stale się rozwija, dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w pierwszym konkursie, w którym do wygrania jest nasz najnowszy proteinowy budyń od ALLNUTRITION. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

★ KONKURS  ★ Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj pyszny Ultra Whey Pudding od AllNutriton
Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez AllNutrition należy:
1 – Polubić fanpage’e AllNutrition
2 – Wypisać hashtagi: #trener #AllNutriton #konkurs #pudding oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach na blogu: www.allnutrition.pl pod wpisem konkursowym.
Zadanie konkursowe:
Odpowiedz na pytanie: Pod okiem którego z naszych ambasadorów chciałbyś / chciałabyś przeprowadzić swój trening? Odpowiedź uzasadnij.
Wśród osób biorących udział w konkursie wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma Ultra Whey Pudding. Konkurs trwa od dziś do 8 czerwca do godz 23:59. O wynikach konkursu poinformujemy 9 czerwca na naszym fanpage’u na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/ALLNUTRITIONPL/ – pod postem konkursowym.
Powodzenia!

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

1 komentarz

 1. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding
  Witajcie. Osobiście chciałbym zrobić trening pod okiem mojego idola Marcela Przyszlaka. Według mnie to najbardziej eststyczna sylwetka wśród Polskich zawodników. Miałem okazje porozmawiać z Panem Marcelem na Fit festivalu i jest fantastycznym zawodnikiem, ale przy tym również fantastycznie pozytywnie nakręconym człowiekiem! Dążę do tego aby moja sylwetka wyglądała tak jak jego. Wspólny trening dużo by mi pomógł

 2. Zdecydowanie z Marcelem. Raz, że poznanie Mistrze Świata i zrobienia z nim treningu to niepowtarzalna okazja, dwa oceniając tylko po tym co Marcel prezentuje sobą na filmikach na yt, to zdaje mi się wydawać że nie ma drugiej tak pozytywnie nastawionej osoby do ludzi jak Marcel. Nie ma chyba drugiej takiej osoby co tak często by się uśmiechała co sprawia, że materiały z jego udziałem ogląda się z niebywałą przyjemnością. Dlatego jestem pewien, że i sam trening oraz możliwość poznania i porozmawiania z Marcelem byłaby wielką przyjemnością. A przechodząc do tego dlaczego akurat trening z Marcelem, wiadomo jak się uczyć to od najlepszych a kto może być lepszy jak nie Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Polski. Na pewno trening z Marcelem dałby mi kopa do dalszej ciężkiej pracy nad sobą oraz ogram wiedzy zdobytej podczas nawet tak krótkiego czasu spędzonego razem podczas treningu.

  1. Zdecydowanie z Marcelem. Raz, że poznanie Mistrze Świata i zrobienia z nim treningu to niepowtarzalna okazja, dwa oceniając tylko po tym co Marcel prezentuje sobą na filmikach na yt, to zdaje mi się wydawać że nie ma drugiej tak pozytywnie nastawionej osoby do ludzi jak Marcel. Nie ma chyba drugiej takiej osoby co tak często by się uśmiechała co sprawia, że materiały z jego udziałem ogląda się z niebywałą przyjemnością. Dlatego jestem pewien, że i sam trening oraz możliwość poznania i porozmawiania z Marcelem byłaby wielką przyjemnością. A przechodząc do tego dlaczego akurat trening z Marcelem, wiadomo jak się uczyć to od najlepszych a kto może być lepszy jak nie Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Polski. Na pewno trening z Marcelem dałby mi kopa do dalszej ciężkiej pracy nad sobą oraz ogram wiedzy zdobytej podczas nawet tak krótkiego czasu spędzonego razem podczas treningu. ##trener #AllNutriton #konkurs #pudding

 3. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding
  Sylwia Sobota! Odpowiedź prosta 🙂 W lutym zamierzam startować w zawodach bikini fitness , a Sylwia jest osobą która swoją charyzmą, uśmiechem, doskonałą formą i prezencja staje się doskonałym motywatorem! Jej kilkukrotne już sukcesy na scenie fitness świadczą o jej profesjonalizmie. Rewelacyjnie byłoby skatować jakąś partię pod okiem Sylwii a tym samym czerpać z jej cennego doświadczenia.

 4. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding Łukasz Dabbachi – wierzę że z takim trenerem można wypracować dobrą formę i co najważniejsze – odpowiednią technikę ćwiczeń crossfitowych

 5. #trener #ALLNutrition #konkurs #pudding
  Monika Biedka nie dość, że sprawia wrażenie mega sympatycznej osoby, to jeszcze czuję, że pod jej,, skrzydłami,,urosły by moje. Wydaje mi się, ba nawet jestem przekonana, że byłby to niezapomiany trening.

 6. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding
  Jest wiele osób z wystarczającą ilością motywacji i wewnętrznej siły potrzebnej do trenowania parę razy w tygodniu, ale chyba każdy się zgodzi, że praca z Trenerem jest po prostu bardziej motywująca i daje więcej energii na treningach, bo kto bardziej POGONI CIE DO PRACY niż trener, kto da Ci tego słynnego „kopa”, kto zmotywuje cię do dalszego działania i kto powie Ci prawde na temat twojej SYLWETKI ?:) Trener, twój wymarzony, pełen oddania, pomocny w trudnych chwilach i dający zastrzyk motywacji i energii na treningach. Moim zdaniem prawdziwy TRENER powinien wykazać się: niezawodnością, profesjonalnym podejściem, dyskrecją i wiarygodnością. Te cechy ma w sobie Marcel Przyszlak i dlatego bardzo ale to bardzo chciałbym zrobić trening pod jego okiem. Już samo spotkanie z nim, przybicie piony byłoby dla mnie wielką przyjemnością a co dopiero wspólny trening ? Łaaał. Niesamowita sylwetka, widać że poświęcił w to dużoooo pracy, oddanie, walka, wytrwałość, oglądając jego postępy, jego treningi na których widać ciężką pracę, uśmiech i radoche z tego co robi jestem pod wielkim wrażeniem jego osobowości, posiada on rzadko spotykaną ceche w tym sporcie SKROMNOŚĆ, która u Marcela tkwi. Pogodzenie tego sportu, tej pasji i życie rodzinne to już jest wielki Wyczyn. Dlatego mój wybór jest tylko jeden: Marcel :). Trening z nim dałby mi dużego KOPA do dalszych treningów, motywacji i siły.pozdrawiam.

 7. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding
  Gdy bliżej przyjrzałem się sylwetkom i osiągnięciom poszczególnych ambasadorów to wybór jednej osoby stał się dla mnie niemal niemożliwy. Olbrzymim szacunkiem darzę każdego z nich za ogrom włożonej pracy.
  Ale wybierając już jedną osobę to na trening najchętniej bym uderzył z panem FIT. Bardzo cenię u niego wszechstronność- tak jak i ja mówię, zajmuje się on uprawianiem sportu. Trening siłowy, gimnastyka, bieganie, pływanie, piłka, tenis- niezależnie od dyscypliny, sport w każdej postaci przynosi mi zadowolenie z podnoszenia sobie poprzeczki i stawania się codziennie lepszym.
  Czytając opis FITA widziałbym poniekąd i swój opis, dlatego chętnie bym z nim potrenował. Czuję, że szybko zostalibyśmy dobrymi partnerami treningowymi. Także FIT- pakuj torbę, zamieszaj białko z ALLNutrition i widzimy się na sali !

 8. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding
  Zdecydowanie z Panem Marcelem.
  Fajnie byłoby poznać Mistrza Świata oraz wynieść z treningu to co najlepsze i zastosować to w domowym zaciszu.

 9. #trener#Allnutrition#konkurs#pudding
  Od razu na myśl przyszła mi Pani Monika Biedka. Powód, pewnie dość prosty jej osoba jej wyraz twarzy na zamierzonym u was zdjęciu pokazuje to co w sporcie jest jedna z ważniejszych rzeczy, radość. Radość z tego co się robi i radość z tego że można pomóc takie efekty osiągnąć wszystkim. To taka wizytówka tego jak endorfiny działają na nas po treningu. Chciała bym ćwiczyć z Panią Moniką aby nie tylko zadbać o swoje ciało na zewnątrz ale i wewnątrz, poprawić swoje zdrowie. Jestem przekonana że jest bardzo dobra trenerka z ogromem wiedzy która choć w małym stopniu postaralaby się przekazać mi. Każdy może osiągać formę, ale nie każdy robi to w dobry, rozsądny i zdrowy sposob, opieka takiej trenerki była by drogą do tego aby być Silnym wysporotowanym i zdrowym człowiekiem 🙂

 10. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding
  Chciałbym mieć możliwość potrenowania z Marcelem Przyszlakiem. Jest to ideał sylwetki do której dążę i do której droga jeszcze długa, ale robię wszystko aby i moje ciało było zbudowane tak symetrycznie, estetycznie i z zachowaniem wszystkich proporcji. Jeśli wygram taką możliwość będzie to dla mnie niesamowita okazja nauczyć się wielu nowych rzeczy, jak również zapytać o wiele kwestii o które wiele razy już chciałem się dowiedzieć.

 11. #trener #Allnutrition #konkurs #pudding
  Oczywiście, że z Sylwią Sobota wspólny terening dałby mi 30% więcej do mocy, 30% do motywacji i 40% sexyapilu ha 😛 a potem pudding na deserek.

 12. #trener #Allnutrition #konkurs #pudding
  Kiedy myślę o treningu personalnym
  O trenerze który byłby dla mnie idealnym
  Myślę o kimś kto tak w sumie
  Jako jedność występuje
  Chociaż w nazwie liczba mnoga
  I podwójna jest tez ta „OSOBA”
  To wszyscy wiedzą że oni to jedno
  Bo FitLovers zawsze trafiają w sedno!
  Z Pamelą nowy trening na ramiona
  Zrobiłabym, żeby nie była zdziwiona,
  A potem pośladki i brzuch na sześciopak
  By się wysmuklić-nigdy na opak!
  Mateusz nauczyłby mnie na rękach stawać
  Bo samemu jest to niełatwa sprawa
  Może fiflak by mi też już wyszedł,
  Ale i na to czas by kiedyś przyszedł.

 13. #Allnutrition#konkurs#pudding
  Mimo faktu że każdy z ambasadorów marki Allnutrition jest utytułowanym sportowcem z wybitnymi sukcesami i wielką wiedzą, wybrałbtm trening z Marcelem Pszyszlakiem. Jego doświadczenie i wieloletnia praktyka w sporcie dają odzwierciedlenie w postaci estetycznej sylwetki. Tytuł mistrza świata również nie jest czymś czego może dokonać zwykły bywalec siłowni. Marcel Pszyszlak wzbudza moje zaufanie, wierzę że zna się na tym co robi a jego porady treningowo-żywieniowe dały by świetne efekty.

 14. #trener #AllNutrition #konkurs #pudding
  Myślę, że super opcją byłby trening z Łukaszem Dabbachi! Jako, że od pewnego czasu trenuję CrossFit, to myślę, że taki trening bardzo pomógłby mi wypracować odpowiednią technikę, która jest przecież bardzo ważna podczas codziennych treningów. Jak dla mnie technika to podstawa- nie tylko pomaga idealnie i skutecznie wypracować sylwetkę, ale też zapobiega wszelkim kontuzjom (oczywiście jeśli trenujemy z rozsądkiem i pełnym skupieniem), co niestety nie zawsze podczas grupowego treningu crossowego jesteśmy w stanie opanować, ze względu na ograniczenia czasowe i ilość ćwiczących osób- nie chcemy przecież spowalniać reszty grupy ze względu na nasze nieogarnięcie. Myślę więc, że właśnie w taki sposób- treningu personalnego- można opanować podstawy techniki, a później z każdym kolejnym treningiem je udoskonalać i pracować nad super ciałem i efektami! 🙂

 15. #trener #Allnutrition #konkurs #pudding
  Hmmm … wybór jest naprawdę trudny 😉 Jednak jesli miałabym wybrać jedną osobę to była by to… SYLWIA SOBOTA … Była ona pierwszą osobą którą „poznałam ” poznając Wasze produkty … Od razu spodobał mi sie jej styl , przepisy , wygląd ciała . Jest moim wzorcem do którego dąże. Jak tylko dopada mnie brak motywacji wchodzę sobie na profil Sylwii i potrząc na nią dostaję nowej mocy :)))) A łatwo było ją zapamiętać przez fajne nazwisko 🙂

 16. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding Trening ? Z Sylwia Sobotą! Mega power, mega moc, perfekcyjne porady. Wszystko to od jednej, doświadczonej osoby! Technika, pozytywne nastawienie, to cos do ja wyróżnia, a co jest podstawa do osiąnięcia celu w fitnessowym świecie. To osoba która z pewnością zmotywowoalaby mnie jeszcze bardziej do pracy nad soba, dała kopniaka do realizacji swoich celów sportowych. High Five ! ❤️

 17. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding
  Razem z Łukaszem Dabbachim. Jako osoba tak doświadczona zarówno w sportach walki jak i CrossFicie mogłaby mi przekazać wiele cennych rad na początku mojej drogi również z tymi dziedzinami sportu. Myślę, ba jestem przekonany, że większość mężczyzn dąży do takiej sylwetki jaką posiada Łukasz. Dobry wzór do naśladowania!

 18. #trener #Allnutrition #konkurs #pudding Narazie trenuje sam i dobrze sobie radzę. Wiadomo przydałby się pomocnik-trener. Ćwiczenia nie zawsze są odpowiednio wykonywane. Jednakże robię je z ogromną dokładnością. Wszystko idzie w dobrym kierunku, masa rośnie a pudding zrobiłby mi wielką przyjemność. Jakbym miał wybrać trenera to wybrałbym Pana Marcela lub Monike Biedke. Pozdrawiam cały sportowy team Nutrition!

 19. #Trener #allnutrition #konkurs #puddingg

  Chciałbym trening zrobić z Marcelem Przyszlakiem, dlaczego on?
  – Ma wybitną sylwetkę
  – jest mega motywacją dla innych dążących do ideału swojej sylwetki
  – nie wiem czemu ale z deka przypomina mi troszkę Lazara Angelov’a
  Co by mi dał trening z Marcelem ?
  – Motywacja wzrosła by do maximum
  – nauczyłbym się stosowania odpowiedniej techniki podpatrując Mistrza
  – pokazałbym, że młodzi też starają się iść śladami tego ambasadora
  – Miałbym mega wspomnienia, i super pamiątkę z tego dnia którą było by na pewno wspólne foto !

 20. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding
  Marcel – kulturystyka klasyczna to moja kategoria, dobrze by było gdyby ktoś ze sporym dobytkiem doradził podpowiedział co wypadałoby „doszlifować” co podmienić a co zostawić 🙂 każda rada od osoby „merytorycznie” przygotowanej jest na wagę złota 🙂

 21. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding

  Nie na rok, nie na dwa
  chcę budować lepsze JA

  Każdego dnia dbam o formę i zdrowie,
  mam mnóstwo pomysłów w swojej głowie 🙂

  Sięgam po to, co jest zdrowe
  A efekty❔Odlotowe❕

  Sport – towarzysz mój od dziecka ⚽
  Kto jest ze mną❔ Hej❕ Piąteczka✋

  Chcę być zwinna, szybka, zdrowa,
  na nowe wyzwania zawsze gotowa.

  Czerpać z tego dużo radości 😀
  pozbywać się wszystkich słabości.

  Świeże warzywa, owoców mnóstwo
  do tego trening – i będzie bóstwo

  Pudding – o tym nim marzę skrycie
  Wzbogaciłby mi moje sportowe życie

  MAGDALENA HAJKIEWICZ mnóstwo pozytywnej energii w sobie mieści
  – słyszałam o Niej same dobre wieści❕

  trening z Nią mą wiedzę wzbogaci
  – nie mogę takiej okazji więc stracić❕

  Mamy podobne zainteresowania,
  ćwiczymy bez zbędnego gadania 🙂

  Zdrowo również gotujemy,
  kulinarnych fit-odkryć coraz więcej chcemy.

  Wspólny trening – to byłoby coś.
  Pozazdrościłby mi niejeden gość!

 22. #trener #AllNutriton #konkurs #pudding Chciałbym przeprowadzić trening z Marcelem Przyszlakiem, ten człowiek ma ogromną wiedze z zakresu żywienia jak i siłowego a jego sylwetka to udowadnia do tego jest sympatycznym człowiekiem i bardzo skromnym jego rady i wskazówki mogą wskazać prawidłową drogę do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close