Artykuły

MELATONIN FORTE DROPS – melatonina w kroplach

Wiele osób mimo fizycznego lub psychicznego zmęczenia ma problem z zaśnięciem. Praca zmianowa, wysoki stres, zbyt długie przesiadywanie przed telewizorem lub ekranem telefonu to tylko niektóre przyczyny problemów z zasypianiem.

Plaga bezsenności 

Organizm człowieka posiada naturalny mechanizm regulujący rytm dobowy, który decyduje, kiedy to nadeszła pora na odpoczynek. W zdrowym organizmie, gdy zapada noc, zaczynamy czuć zmęczenie i senność, natomiast wraz z wyjściem słońca powoli się budzimy. Niestety wiele osób mimo naturalnych mechanizmów regulujących organizm walczy z bezsennością.

Marka ALLNUTRITION stworzyła produkt, który może być fenomenalnym rozwiązaniem, dla tych którym zależy na zdrowym odpoczynku i prawidłowej regeneracji nocnej związanej ze snem. ALLNUTRITION MELATONIN FORTE DROPS to produkt zawierający melatoninę, popularnie nazywaną hormonem snu oraz ekstrakt z szafranu.

Czym jest melatonina?

Melatonina to naturalna substancja wytwarzana w organizmie człowieka, która sygnalizuje, że już czas na odpoczynek. Poziom melatoniny wzrasta wraz z zapadnięciem zmroku oraz spada wraz z nadejściem dnia. Niestety światło niebieskie, z jakim spotykamy się codziennie m.in. za pośrednictwem monitorów komputerów, smartfonów czy też telewizorów powoduje, że poziom naszego naturalnego hormonu snu jest zbyt niski, aby doprowadzić do bezproblemowego zasypiania. Dodatkowo towarzyszące nam w życiu codziennym napięcia psychiczne i stres nie ułatwiają zaśnięcia.

Czy ALLNUTRITION MELATONIN FORTE DROPS może pomóc?

ALLNUTRITION MELATONIN FORTE DROPS pozwala w szybki sposób zrelaksować się i wyciszyć, wpływa na szybsze zasypianie, oraz głębszy i mocniejszy sen. Produkt ten możemy przyjąć bezpośrednio przed zaśnięciem, ale również w późnych porach nocnych, kiedy to walka z samym sobą nie przynosi skutku.

Ogromnym atutem tego preparatu jest forma, w jakiej go przyjmujemy. ALLNUTRITION MELATONIN FORTE DROPS to krople, które zażywa się bezpośrednio do jamy ustnej a dokładniej podjęzykowo. Sprawia to, że substancje aktywne bardzo łatwo się wchłaniają i nie odczuwamy nieprzyjemnego dyskomfortu, jaki mogłyby przynieść niektórym tabletki lub kapsułki, które musielibyśmy przyjąć bardzo często na pusty żołądek. Produkt ten dodatkowo jest idealny dla wegan, gdyż nie zawiera żelatyny ani innych dodatków pochodzenia zwierzęcego.

Odpowiedni sen to podstawa zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego, jeśli potrzebujesz dobrej nocnej regeneracji sięgnij po ALLNUTRITION MELATONIN FORTE DROPS.

Materiał reklamowy.

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close