Polecane

Nutlove Crispy Hazelnut – bije rekord popularności!

Równo o godzinie 10:00 pojawił się w sklepie internetowym SFD długo wyczekiwany Nutlove Crispy Hazelnut. Minęło zaledwie kilka godzin od jego premiery, a już możemy nazwać go kolejnym wielkim hitem wśród „legalnych” słodkości oferowanych przez markę ALLNUTRITION!

Paradoksalnie jest to spore  zaskoczenie, gdyż wydawało się, iż trudno będzie dorównać zainteresowaniem dwóm poprzednim wersjom smakowym serii, czyli Nutlove Crunch oraz Nutlove Coco Crunch.

Niedzielne przedpołudnie 

Zamówienia natychmiast „wystrzeliły” jak z procy. Natężenie ruchu w sklepie było na tyle duże, że pojawiły się spore obawy, o to, czy serwer sklepowy wytrzyma tak spore zainteresowanie klientów.

Wielu ambasadorów marki otrzymało Nutlove Crispy Hazelnut kilka dni wcześniej do degustacji, co dało nam pełne przekonanie, że produkt zostanie pozytywnie przyjęty. Jednak tak jak wspomniałam wcześniej zainteresowanie klientów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Produkt pojawił się także w kilkudziesięciu sklepach stacjonarnych należących do spółki SFD. Tu sytuacja wyglądała podobnie.

Skąd sukces serii Nutlove?

Bez wątpienia to przede wszystkim doskonałe smaki, które znane są amatorom największych rynkowych łakoci. Z tą różnicą jednak, że marka ALLNUTRITON oferuje produkty bez dodatku cukru, który tak fatalnie wpływa na sylwetkę i zdrowie. W Nutlove Crispy Hazelnut, jak i w pozostałych wersjach smakowych, cukier zastąpiono maltitolem, który charakteryzuje się znacznie niższą kalorycznością oraz niskim indeksem glikemicznym (IG 35). Nie bez znaczenia jest także brak tłuszczów trans, przez które to tradycyjne słodycze i fast foody są często destrukcyjne dla naszego zdrowia.

Produkt bez wątpienia nie zawiedzie nikogo kto uwielbia słodkie kremy równie jedzone same oraz jako dodatek do omletów, naleśników, deserów, owsianek itd. Spierać się można jedynie który z obecnych trzech wersji smakowych okaże się liderem rankingu. Można podejrzewać, że zostanie nim właśnie Nutlove Crispy Hazelnut.

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close