Artykuły

Nutlove skład i kalorie

Utrzymanie diety i szczupłej sylwetki to przede wszystkim kwestia odporności na pokusy. Większość z nas nie potrafi zrezygnować ze słodkiego smaku, a tym samym produktów, które zawierają cukier. To właśnie nadmiar spożywanego cukru pod różnymi postaciami jest przyczyną wielu chorób metabolicznych oraz epidemii nadwagi naszego społeczeństwa. Słodki smak jest dla nas niezwykle ważny, kojarzymy go z nagrodą i przyjemnością. Co jednak zrobić, by pogodzić tę przyjemność z zachowaniem prawidłowej wagi ciała?

Wiele osób nadal spogląda nieprzychylnym okiem na różnego rodzaju słodziki. Mimo że badania naukowe nie potwierdzają ich negatywnego wpływu na zdrowie, to jednak mity dotyczące ich nie umierają. Innym rozwiązaniem są coraz powszechniej stosowane w żywności dietetycznej, poliole, czyli cukry alkoholowe. Cukry alkoholowe są bezpiecznym zamiennikiem rafinowanego cukru, charakteryzują się dobrym smakiem, a jednocześnie znacząco obniżają wartość kaloryczną opartych na nich produktów. Niewątpliwą zaletą cukrów alkoholowych, czyli polioli jest ich niższy wpływ na glikemię, czyli poziom cukru we krwi w odróżnieniu od rafinowanego cukru.

To właśnie na jednym z cukrów alkoholowych, a mianowicie na maltitolu, oparte są kremy Nutlove, które bez wątpienia stały się największym hitem rynku żywności dietetycznej ostatnich lat w naszym kraju.

Kremy Nutlove pozbawione są również niezdrowych tłuszczy, a przede wszystkim oleju palmowego, którego negatywny wpływ na nasze zdrowie jest nam wszystkim dobrze znany. Dzięki temu otrzymujemy pyszny krem, który nie tylko ratuje nas w chwilach słabości, gdy pokusa zjedzenia czegoś słodkiego bierze górę, ale zyskujemy też poczucie, że nie krzywdzimy naszego zdrowia ani sylwetki.

Zdrowa dieta nie musi być kojarzona z jałowym smakiem potraw i konsumpcją pozbawioną przyjemności. Dlatego warto włączyć do naszej diety Nutlove i inne produkty z działu żywności dietetycznej oferowane przez markę ALLNUTRITION.  

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close