Artykuły

PEANUT POWDER – zmielone, odtłuszczone, prażone orzeszki ziemne

Zwolennicy masła orzechowego z pewnością  będą pozytywnie zaskoczenie PEANUT POWDER najnowszym produktem marki ALLNUTRITION. Po otwarciu opakowania zapach orzeszków ziemnych wprost uwodzi nasze zmysły.

Czym jest PEANUT POWDER?

Nic w tym dziwnego, skoro PEANUT POWDER to kwintesencja masła orzechowego, którego głównym składnikiem są zmielone, odtłuszczone, prażone orzeszki ziemne. Nie znajdziemy tam ani dodatkowego cukru, ani konserwantów, czy utwardzaczy.

Oprócz rewelacyjnego składu produkt oferuje nam coś więcej. Tworząc ten produkt, zadbano, aby teraz każdy mógł się cieszyć ulubionym smakiem orzeszków ziemnych bez konieczności naginania zasad diety. Sekret tkwi w technologii produkcji. Ze zmielonych orzeszków usuwany jest aż 90% oleju. Zapewnia to także kaloryczność niższą o 30%  w porównaniu do tradycyjnego masła orzechowego.

Niskokaloryczne odtłuszczone „masło” orzechowe 

PEANUT POWDER to innowacyjne masło orzechowe, odtłuszczone i w formie proszku. Wystarczy dodać wodę, by cieszyć się kultowym smakiem o idealnej konsystencji.

To produkty, które śmiało mogą zagościć także w diecie wegańskiej, urozmaicając smak wielu potraw.

Nowe masło orzechowe, jak żadne inne potrafi namieszać w kuchni. Jest świetnym dodatkiem do owsianki, deserów, czy ciasta. W jego towarzystwie tradycyjne dania zyskają nowy wymiar.

Wysoki zawartość białka 

Oprócz rewelacyjnego smaku, kochanego przez miliony osób na całym świecie fistaszki oferują nam coś więcej. Zawierają mnóstwo składników, mogących pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Są niesamowitym źródłem białka pochodzenia roślinnego. Produkty PEANUT POWDER zawierają go około 50%.

Ponadto, orzechy ziemne kryją w sobie bogactwo witamin i składników mineralnych. Magnez, fosfor, miedź i witamina B1, B3, B7, B9, E, to tylko niektóre z nich.

Wypróbuje pyszne smaki 

Jeżeli Twoimi ulubionymi smakami jest czekolada i masło orzechowe i nigdy nie wiesz, na którą przekąskę się zdecydować, to taki dylemat nigdy już nie wystąpi, ponieważ PEANUT POWDER oferuje także połączenie tych dwóch smaków w produkcie PEANUT POWDER CHOCOLATE. To pyszny smak fistaszków w towarzystwie czekolady, który niezawodnie poprawia nastrój.

Niezależnie, czy jesteś fanem tradycyjnego smaku masła orzechowego, czy połączenia go z czekoladą w PEANUT POWDER i PEANUT POWDER CHOCOLATE znajdziesz moc orzechów arachidowych w wysokobiałkowej, niskotłuszczowej odsłonie. Produkt doskonale komponuje się z odżywką białkową a po zmieszaniu z wodą lub mlekiem tworzy przepyszne i niskokaloryczne smarowidło do omletów.

Tagi

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close