Blog

5 powodów dla, których nie oprzesz się NutWhey’om

Łącząc ze sobą odpowiednie składniki można uzyskać słodycze, które nie tylko nie zawierają w swoim składzie cukru, ale mogą również pozytywnie wpływać na nasze zdrowie i wspomagać redukcję tkanki tłuszczowej. Do takich słodyczy należą m.in. najnowsze kremy czekoladowe Allnutrition, które w swoim składzie kryją wiele pozytywnych niespodzianek. Przyjrzyjmy się im zatem bardziej uważnie ☺

1. PONAD 20 G BIAŁKA W 100 G

Nutwhey jako jedyny krem czekoladowy, zawiera dodatek pełnowartościowego białka serwatkowego WPC. Dzięki temu, oprócz przepysznego, słodkiego smaku, nutwhey stanowi świetny dodatek do posiłków czyniąc je pełnowartościowymi. Dodatek białka sprawia również, że szybciej odczujemy sytość, co w efekcie może wpłynąć na lepszy wygląd naszej sylwetki.

2. NIE ZAWIERAJĄ CUKRU

Brak dodatku cukru sprawia, że nutwhey staje się legalną czekoladową przyjemnością, którą można się cieszyć każdego dnia. Smakując kremy allnutrition nie doprowadzimy do zbyt dużych wahań stężenia glukozy we krwi, a tym samym nie pobudzamy nadmiernie apetytu. Brak cukru w składzie to również gwarancja lepszego samopoczucia i zdrowia.

3. NIE MAJĄ OLEJU PALMOWEGO

Większość tradycyjnych słodyczy opiera swój skład na oleju palmowym, który jest łatwo dostępy, lecz zarazem bardzo szkodliwy dla zdrowia. Kremy nutwhey, jako jedne z niewielu słodyczy, opierają swój skład na naturalnych orzeszkach ziemnych i zdrowszym oleju rzepakowym. Dzięki temu nie przyczyniają się do rozwoju wielu chorób, które są wynikiem nadmiernego spożycia oleju z palmy.

4. SŁODZONE BEZPIECZNYMI SŁODZIKAMI

W składzie kremów allnutrition znajdziemy erytrytol i glikozydy stewiolowe, które nie są przyswajane przez nasz organizm, a co za tym idzie- nie dostarczają żadnych  dodatkowych kalorii. Obydwa składniki są również w pełni sprawdzone i bezpieczne dla naszego organizmu. Dodatek słodzików sprawia, że możemy się cieszyć słodkim smakiem kremów bez wyrzutów sumienia.

5. ZAWIERAJĄ ORZECHY

Swój wyjątkowy smak, kremy nutwhey zawdzięczają dodatkowi orzechów arachidowych i migdałów. Oprócz walorów smakowych, orzechy są świetnym dodatkiem, który wykazuje wiele korzyści dla zdrowia. W przeciwieństwie do innych, podobnych kremów, dodatek orzechów w kremie nutwhey to prawie 20% w kremie o smaku białej czekolady i ponad 50% w kremie czekoladowym!

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close