Premiera nowego spalacza od ALLNUTRITION!

Na naszym fanpage’u oraz za pośrednictwem e-maila otrzymujemy od Was liczne zapytania dotyczące nowych produktów marki ALLNUTRITION. Wśród najczęściej wymienianych znalazł się m.in. spalacz. Trudno się temu dziwić – nadchodzi lato, a więc jest to idealny okres na budowanie sylwetki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przedstawiamy nasz nowy produkt, który już teraz cieszy się rosnącym uznaniem wśród użytkowników naszej strony – poznajcie Burn4ALL!

Burn4ALL to nasz nowy produkt z kategorii Spalacze, który przeznaczony jest dla wszystkich osób aktywnych fizycznie. Nazwa nie jest tu bynajmniej przypadkowa, gdyż jest to produkt idealny dla każdego. Główne zalety to silna termogeniczna formuła oraz sprawdzone, działające i przede wszystkim przebadane składniki. Bez względu na uprawianą dyscyplinę sportową, produkt znacząco wpływa na utratę tkanki tłuszczowej, pomagając przy tym osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Dodatkowe zalety Burn4ALL to zmniejszenie uczucie głodu, a także poprawa pracy naszego metabolizmu. Produkt wzbogacono ponadto o dodatkową zawartość l-karnityny, która wpływa na utlenianie kwasów tłuszczowych i wykorzystywanie ich jako efektywne źródło energii.

 Burn4ALL dostępny jest już w sprzedaży pod tym adresem.

Udostępnij znajomym...Share on Facebook
Facebook
0
0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *