Blog

Przedtreningówka – skład, efekty i stosowanie

Są takie dni, kiedy pomimo najlepszej motywacji, nie możemy na treningu wycisnąć z siebie wszystkiego. Mamy wtedy dwa wyjścia: albo poddać się i odpuścić trening, albo doładować baterie dobrą przedtreningówką. Jeżeli znamy możliwości swojego organizmu i nie chcemy, aby zła pogoda lub gorszy dzień zepsuły nasze plany treningowe, zdecydowanie warto wybrać opcję numer dwa. Wówczas z pomocą przychodzi Extremall– ekstremalna przedtreningówka od AllNutrition.

Extremall preworkout to formuła złożona z wyselekcjonowanych składników, które maksymalnie poprawiają wydolność, koncentrację i pompę mięśniową. W składzie preparatu znajdziemy alfaketoglukaran argininy (AAKG), który poprzez wysoką zawartość argininy wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu, który powoduje rozszerzenie światła naczyń krwionośnych. Dzięki temu do nasze mięśnie są w trakcie wysiłku bardziej ukrwione, otrzymują więcej tlenu, co subiektywnie odczuwamy jako pompa mięśniowa. Na podobnej zasadzie działa jabłczan cytruliny i ekstrakt z buraka, a ich dodatek w składzie potęguje ten pozytywny efekt.

Na straży zwiększonych zdolności wysiłkowych stoi niezawodna kofeina, która pobudza, zwiększa koncentrację, ale również wpływa na zwiększenie wytrzymałości i opóźnia odczuwanie zmęczenia w trakcie treningu. Dodatkowo kofeina niesie za sobą wiele korzyści zdrowotnych, z których główną jest ochrona organizmu przed działalnością wolnych rodników.

Wyjątkowymi dodatkami w składzie Extremall preworkout są różeniec górski i beta-alanina. Różeniec jest jednym z niewielu ziół, które ma tak dużą zdolność obniżania stresu w organizmie. Dzięki regularnym jego przyjmowaniu nasz organizm zdobywa dodatkowe umiejętności adaptacyjne, dzięki którym lepiej radzi sobie z regeneracją i wyciszaniem reakcji stresowych. Beta-alanina z kolei jest prekursorem karnozyny- substancji o działaniu buforującym w naszych mięśniach. Poprzez jej dodatek nasz organizm lepiej radzi sobie z usuwaniem kwasu mlekowego powstającego w trakcie wysiłku, co wydłuża czas trwania treningu na pełnych możliwościach wysiłkowych.

Extremall preworkout to przedtreningówka, która nie tylko pobudza, ale również kompleksowo działa na nasz organizm. Dzięki wyjątkowym połączeniu wszystkich składników mamy więcej energii na treningu, nasze mięśnie pracują wydajniej i szybciej się regenerujemy. Podsumowując, Extremall preworkout to środek, który przeniesie nasz trening na wyższy poziom!

 

Test napisała nasza Ambasadorka Magdalena Hajkiewicz 

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close