Artykuły

Przepyszna czekolada FITKING

Czy miałeś/aś taki moment w ciągu dnia, gdy naszła Cię ochota na łakocie? Jednak poczucie, że to zła decyzja odwiodły Cię od osłodzenia sobie tej chwili? Czy też bywało tak, że po spożyciu nawet niewielkiej ilości słodkości dopadały Cię wyrzuty sumienia oraz poczucie, że zrobiłeś coś złego?

Mamy na to sposób!

Z marką ALLNUTRITION takie problemy przestaną Cię dręczyć, zaczniesz się delektować i cieszyć się chwilami ze słodkościami. Na ratunek w takich sytuacjach przychodzą legalne fit słodycze, które osłodzą nawet najbardziej pochmurny i wyczerpujący dzień.

Marka ALLNUTRITION stworzyła kolejne wyśmienite czekolady bez grama dodanego cukru. Nie znajdziemy w nich również syropów glukozowych ani fruktozowych, za to możemy cieszyć się wysokim udziałem protein. W każdej czekoladzie ALLNUTRITION Fitking Delicious Chocolate wykorzystano dodatek białka serwatkowego, który sprawia, że produkt ten nabiera uniwersalnego charakteru.

Czekolada i pełnowartościowe białko!

W każdej tabliczce zastosowano izolat oraz koncentrat białka serwatkowego, czyli szybko wchłanialne frakcje protein, które dostarczają bardzo ważnych dla organizmu aminokwasów egzogennych, czyli takich, których nie jesteśmy sami w stanie wyprodukować. Białka o takim składzie nazywamy pełnowartościowymi lub o wysokiej biodostępności.

Najnowsze kompozycje smakowe

ALLNUTRITION Delicious Chocolate White Choco With Coconut, czyli czekolada biała z dodatkiem wiórków kokosowych

ALLNUTRITION Fitking Delicious Chocolate Milky Choco With Coconut to mleczne wydanie czekolady, w której znajdziemy minimum 35% masy kakaowej, która pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

Każdy ze smaków zawiera dodatek pysznych wiórków kokosowych, które sprawiają, że czekolady te nabierają bardziej egzotycznego smaku. Warto również zaznaczyć, że każda tabliczka została wyprodukowana z największą starannością, gdyż jest wytwarzana w tradycyjny ręczny sposób.

Dzięki czekoladom ALLNUTRITION Fitking Delicious Chocolate każda chwila, gdy najdzie nas ochota na odrobinę słodyczy stanie się przyjemnością. Niezależnie czy dodamy kawałek czekolady do ulubionej owsianki lub naleśników, czy też podzielimy się tabliczką z przyjaciółmi i znajomymi.

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close