Artykuły

Spalacze tłuszczu – kiedy i jak je brać?

Spalacze tłuszczu – kiedy i jak je brać?

Kwestia stosowania spalaczy tłuszczu może wydawać się kontrowersyjna, a wokół samych substancji wspomagających redukcję narosło wiele mitów. W rzeczywistości, umiejętnie zastosowane, potrafią skutecznie podkręcić metabolizm i przyspieszyć osiągnięcie obranego celu. Dowiedz się kiedy sięgnąć po spalacze tłuszczu i jak je brać, by cieszyć się maksymalnymi efektami.

Kiedy warto sięgnąć po spalacze tłuszczu?

Nic tak nie zabija motywacji podczas redukcji jak kilkutygodniowy zastój. Twoja waga zatrzymała się w miejscu i pomimo stosowania rygorystycznej diety i ciężkich treningów ani drgnie? To najlepszy moment, by sięgnąć po spalacz tłuszczu i wspomóc proces redukcji tkanki tłuszczowej. Suplementacja środkami wspomagającymi redukcję jest zazwyczaj polecana w momencie, gdy zależy nam na dalszej utracie tkanki tłuszczowej, jednak nie zamierzamy dalej zmniejszać dziennej dawki przyjmowanych kalorii.

Wbrew temu, co wydaje się wielu osobom, spalacze tłuszczu nie działają na zasadzie magicznych tabletek na odchudzanie. Działają jedynie w połączeniu z dietą redukcyjną i aktywnością fizyczną, głównie poprzez nasilenie termogenezy organizmu, podkręcenie metabolizmu czy zmniejszenie apetytu.

spalacz tłuszczu redox

Jak brać spalacze tłuszczu, by redukcja była efektywna i bezpieczna?

Przede wszystkim: więcej nie znaczy lepiej! Nie warto przekraczać maksymalnej dziennej dawki podawanej przez producenta spalacza tłuszczu, ponieważ zwiększa to ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych działań niepożądanych. Większość spalaczy zawiera w swym składzie środki stymulujące, takie jak kofeina czy guarana, które w nadmiarze mogą powodować niepokój, drżenie kończyn czy kołatanie serca.

Z powodu działania stymulującego środków wspomagających redukcję, nie poleca się również zażywania ich w godzinach wieczornych, ponieważ często utrudniają zasypianie. Spalacz tłuszczu najlepiej wziąć rano oraz tuż przed rozpoczęciem treningu – pozwoli to na maksymalne zwiększenie energii podczas ćwiczeń i podkręcenie metabolizmu.

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

1 komentarz

  1. Dla wyjątkowego przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej oraz solidnego pobudzenia przedtreningowego stworzono specjalne i efektywne spalacze tłuszczu o ogromnej mocy. Do typowych substancji wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej dodano suplementy, które stanowią podstawowy skład preparatów pre-workout.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close