Zapraszamy na nasze stoisko na targach FIT FESTIVAL!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia targów Fit Festival 2016, które odbędą się w dniach 26-28 lutego w hali AMBEREXPO w Gdańsku. Oczywiście nie zabraknie tam również naszej ekipy ALLNUTRITION.

Będziemy obecni na stoisku ALLNUTRITION (stoisko A17) o powierzchni 60m2 na którym zaprezentujemy szeroką gamę naszych produktów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: będziecie mogli wypróbować przepyszne smaki naszych odżywek, a także osobiście poznać ekipę naszych ambasadorów.
ALLNUTRITION to marka, która zadebiutowała na rynku w ubiegłym roku. W zaledwie kilka miesięcy zdobyła uznanie zarówno wśród stałych klientów korzystających dotychczas z produktów marki SFD, jak również zupełnie nowych. Nasza recepta na sukces jest prosta: szeroki wybór produktów, ponad 30 przepysznych smaków do wyboru, certyfikaty potwierdzające wysoką jakość, a także atrakcyjnie niska cena – to główne atuty, dzięki którym produkty ALLNUTRITION trafiają do coraz szerszego grona odbiorców.
Wraz z ekipą ALLNUTRITION, na obu stoiskach obecni będą również nasi ambasadorzy – m.in.:
– Marcel Przyszlak: IFBB Classic Bodybuilder, trzykrotny mistrz Polski 2012/13/14, międzynarodowy mistrz Wielkiej Brytanii 2014, mistrz Świata 2014
– Magda Kaleta – zawodniczka bikini fitness, trener personalny, mistrzyni Polski Bikini Fitness 2015, 1 miejsce FitLook 2014, 4 miejsce w Pucharze Polski 2015, uczestniczka mistrzostw Europy i Świata
– Emil Kaleński – brązowy medalista Mistrzostw Świata w kulturystyce klasycznej 2010
– Sylwia Sobota – trener personalny, mistrzyni Polski Bikini Fitness 2014
Więcej niespodzianek czeka na Was bezpośrednio na targach, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką kulturystyki i fitness na nasze stoiska.

Udostępnij znajomym...Share on Facebook
Facebook
0
0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *