Witamina C od ALLNUTRITION już dostępna – Vitamin C With Bioflavonoids

Pogoda nie nastraja optymistycznie – na dworze zimno, przez co nie trudno o przeziębienie. Na szczęście można temu skutecznie zaradzić. Z jednej strony należy pamiętać o odpowiednim ubiorze – powinno być ciepłe i wygodne, ale nie należy też przesadzać z jego nadmiarem, gdyż może to bowiem doprowadzić do przegrzania organizmu, a w rezultacie do przeziębienia. W trakcie jesieni oczywiście warto również dbać o regularne treningi oraz dietę, w czym bez wątpienia powinna pomóc witamina C. Mając tego świadomość chcielibyśmy przedstawić Wam nasz najnowszy produkt – Vitamin C With Bioflavonoids

Vitamin C With Bioflavonoids skutecznie chroni organizm przeciwko przeziębieniu i grypie, pomagając w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. To jednak nie jedyne jej zalety. Chroni ponadto komórki przed stresem oksydacyjnym, a także przyczynia się do redukcji uczucia zmęczenia i znużenia. Obecne w naszej witaminie C bioflawonoidy uczestniczą z kolei z w procesie syntezy kolagenu. Kolagen to substancja, która odpowiada za stan więzadeł, stawów i ścięgien. Posiada również właściwości filtru, który skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVA.

Z okazji premiery naszych nowych witamin, przygotowaliśmy również atrakcyjną promocję na nasze produkty. Więcej informacji znajdziecie przechodząc pod ten adres.

Udostępnij znajomym...Share on Facebook
Facebook
0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *