Blog

Witamina C od ALLNUTRITION już dostępna – Vitamin C With Bioflavonoids

Pogoda nie nastraja optymistycznie – na dworze zimno, przez co nie trudno o przeziębienie. Na szczęście można temu skutecznie zaradzić. Z jednej strony należy pamiętać o odpowiednim ubiorze – powinno być ciepłe i wygodne, ale nie należy też przesadzać z jego nadmiarem, gdyż może to bowiem doprowadzić do przegrzania organizmu, a w rezultacie do przeziębienia. W trakcie jesieni oczywiście warto również dbać o regularne treningi oraz dietę, w czym bez wątpienia powinna pomóc witamina C. Mając tego świadomość chcielibyśmy przedstawić Wam nasz najnowszy produkt – Vitamin C With Bioflavonoids

Vitamin C With Bioflavonoids skutecznie chroni organizm przeciwko przeziębieniu i grypie, pomagając w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. To jednak nie jedyne jej zalety. Chroni ponadto komórki przed stresem oksydacyjnym, a także przyczynia się do redukcji uczucia zmęczenia i znużenia. Obecne w naszej witaminie C bioflawonoidy uczestniczą z kolei z w procesie syntezy kolagenu. Kolagen to substancja, która odpowiada za stan więzadeł, stawów i ścięgien. Posiada również właściwości filtru, który skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVA.

Z okazji premiery naszych nowych witamin, przygotowaliśmy również atrakcyjną promocję na nasze produkty. Więcej informacji znajdziecie przechodząc pod ten adres.

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close