Wola walki, motywacja w dążeniu do celu oraz wiara we własne możliwości…

Niespodziewany zwrot w naszym życiu może nastąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Tak było m.in. w przypadku naszego ambasadora Marcela Przyszlaka, który nie poddał się przeciwnościom losu. Wola walki, motywacja w dążeniu do celu oraz wiara we własne możliwości sprawiły, że obecnie jest jednym z najbardziej utalentowanych kulturystów w naszym kraju, mający dodatkowo sukcesy na rynku międzynarodowym. Poniżej kilka słów na ten temat od naszego ambasadora.

Marcel Przyszlak:

“Od najmłodszych lat sport był częścią mojego życia. Początkowo wielką miłość przelałem na piłkę nożną do takiego stopnia, że jako dziecko nawet z nią sypiałem.. Miałem ogromne serducho i talent do piłki. Gdy moja piłkarska kariera zaczynała nabierać rozmachu, wykryto u mnie chorobę stawu biodrowego. Był to dla mnie dramat! Diagnoza jakby piorun trzasnął. Operacja, długa rehabilitacja i zakaz kategoryczny do uprawiania jakiegokolwiek sportu… Miałem wówczas 12lat, ale postanowiłem że się nie poddam. Pomimo dwóch lat chodzenia o kulach z nogą podwieszoną na temblaku w dalszym ciągu kopałem piłkę! Byłem najszczęśliwszym dzieciakiem na podwórku! Po kilku latach rekonwalescencji odnalazła mnie druga miłość – Kulturystyka!”

Od tamtej pory minęło już 24 lata, a nasz ambasador Marcel w dalszym ciągu dąży do samodoskonałości w zakresie sportu. Choć ostatecznie zrezygnował z kariery piłkarskiej, tak w temacie kulturystyki może pochwalić się licznymi osiągnięciami krajowymi i zagranicznymi. Marcel swoją przygodę z kulturystyką rozpoczął stosunkowo późno, bo w wieku 28 lat, jednak nie przeszkodziło mu to w drodze do osiągnięcia sukcesu.

Z najważniejszych osiągnięć Marcela warto wymienić:

  • 3 * Mr.Poland Championship 2012/13/14
  • 1 * Mr.International in UK 2014
  • 1 * Mr.World in Roma 2014
  • 4 miejsce – Arnold Classic USA 2016

Niebawem przedstawimy kolejne motywacyjne sylwetki naszych ambasadorów. Pamiętajcie, że bez względu na okoliczności oraz przeciwności losu, każdy przy odrobinie chęci i samozaparcia może osiągnąć upragniony sukces.

Udostępnij znajomym...Share on Facebook
Facebook
0
0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *