Blog

Wola walki, motywacja w dążeniu do celu oraz wiara we własne możliwości…

Niespodziewany zwrot w naszym życiu może nastąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Tak było m.in. w przypadku naszego ambasadora Marcela Przyszlaka, który nie poddał się przeciwnościom losu. Wola walki, motywacja w dążeniu do celu oraz wiara we własne możliwości sprawiły, że obecnie jest jednym z najbardziej utalentowanych kulturystów w naszym kraju, mający dodatkowo sukcesy na rynku międzynarodowym. Poniżej kilka słów na ten temat od naszego ambasadora.

Marcel Przyszlak:

„Od najmłodszych lat sport był częścią mojego życia. Początkowo wielką miłość przelałem na piłkę nożną do takiego stopnia, że jako dziecko nawet z nią sypiałem.. Miałem ogromne serducho i talent do piłki. Gdy moja piłkarska kariera zaczynała nabierać rozmachu, wykryto u mnie chorobę stawu biodrowego. Był to dla mnie dramat! Diagnoza jakby piorun trzasnął. Operacja, długa rehabilitacja i zakaz kategoryczny do uprawiania jakiegokolwiek sportu… Miałem wówczas 12lat, ale postanowiłem że się nie poddam. Pomimo dwóch lat chodzenia o kulach z nogą podwieszoną na temblaku w dalszym ciągu kopałem piłkę! Byłem najszczęśliwszym dzieciakiem na podwórku! Po kilku latach rekonwalescencji odnalazła mnie druga miłość – Kulturystyka!”

Od tamtej pory minęło już 24 lata, a nasz ambasador Marcel w dalszym ciągu dąży do samodoskonałości w zakresie sportu. Choć ostatecznie zrezygnował z kariery piłkarskiej, tak w temacie kulturystyki może pochwalić się licznymi osiągnięciami krajowymi i zagranicznymi. Marcel swoją przygodę z kulturystyką rozpoczął stosunkowo późno, bo w wieku 28 lat, jednak nie przeszkodziło mu to w drodze do osiągnięcia sukcesu.

Z najważniejszych osiągnięć Marcela warto wymienić:

  • 3 * Mr.Poland Championship 2012/13/14
  • 1 * Mr.International in UK 2014
  • 1 * Mr.World in Roma 2014
  • 4 miejsce – Arnold Classic USA 2016

Niebawem przedstawimy kolejne motywacyjne sylwetki naszych ambasadorów. Pamiętajcie, że bez względu na okoliczności oraz przeciwności losu, każdy przy odrobinie chęci i samozaparcia może osiągnąć upragniony sukces.

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close