Artykuły

Wyjątkowe pralinki NUTLOVE bez wyrzutów sumienia

Każdy z nas lubi zasmakować odrobiny luksusu. Kochamy łakocie o wyjątkowym smaku, zapachu i wyglądzie. Od zawsze w sercu prawie każdego prawdziwego łasucha była odrobina miejsca na praliny, czyli popularne na całym świecie czekoladki nadziewane musem lub orzechami.

Wyjątkowe pralinki bez wyrzutów sumienia

Marka ALLNUTRITION zadbała o to, by każdy miłośnik czekolady znalazł coś pysznego, a zarazem zdrowszego niż komercyjne słodycze, dlatego stworzyła wyjątkowe pralinki, które nie tylko dostarczą niezapomnianych, smakowych doznań, ale sprawią, że będziemy się nimi delektować bez wyrzutów sumienia.

Znane już wszystkim produkty z serii NUTLOVE doczekały się odzwierciedlenia w pralinkach w dwóch wyjątkowych smakach:

NUTLOVE Protein Pralines White Choco Peanut – Pralinki proteinowe z nadzieniem orzechowym w białej polewie

NUTLOVE Protein Pralines Milk Choco Peanut -Pralinki proteinowe z nadzieniem orzechowym w mlecznej czekoladzie

Podaruj małą luksusową przyjemność

Pralinki kochamy za ich piękny wygląd, smak i elegancję. To odrobina luksusu, którą chcemy dzielić się z bliskimi, osobami, które są dla nas ważne, lub wyrażamy tak swoją wszeteczność, czy podziękowanie. 

Praliny od zawsze kojarzą nam się z drobnym prezentem, jakim obdarowujemy rodziców, dziadków, nauczycieli, czy wybrankę serca w walentynki. Pralinki to upominek, który jest idealny dla każdego. Zawsze sprawi, że na twarzy obdarowanego pojawi się uśmiech.

Słodycze niemusza być niezdrowe!

ALLNUTRITION Nutlove protein pralines to cztery wyjątkowe piękne czekoladki w kształcie serca, każde z nich jest osobno zapakowane i sygnowane nazwą. Nie tylko cieszą wyglądem, ale przede wszystkim smakiem, warto jednak zaznaczyć, że stworzono je z wielką troską i zadbano o odpowiedni skład. Oczywiście produkt ten nie zawiera dodanego cukru ani oleju palmowego. Do jego produkcji wykorzystano poliole, które charakteryzuje niewysoka kaloryczność  oraz posiadają niski indeks glikemiczny. Oznacza to, że ALLNUTRITION Nutlove protein pralines są bardzo dobrym prezentem dla osób zmagających się z insulinoopornością lub cukrzycą, gdyż słodziki te nie podnoszą gwałtownie poziomu cukru we krwi. Warto również zaznaczyć, że każda czekolada, dostarcza wysokiej ilości protein. W ich składzie znajdziemy białko serwatkowe, które charakteryzuje wysoka biodostępność,  odpowiednia zawartość aminokwasów egzogennych i delikatny smak. Każda czekoladka jest aż w 33% zbudowana z białka, dzięki czemu jest to ciekawy prezent dla osób aktywnych, którym zależy na wysokim spożyciu tego składnika.

Jeśli chcesz podarować sobie odrobinę luksusu, koniecznie skosztuj  ALLNUTRITION Nutlove Protein Pralines.

Tagi

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close