ArtykułyPolecane

Yeast Protein – białko z drożdży

Coraz większy postęp technologiczny oraz ogólnoświatowa walka o planetę i żyjące na niej wszystkie istoty sprawia, że rynek spożywczy coraz bardziej zmienia się i ewoluuje w kierunku większej ekologii. Produkty, które w diecie ludzi są głównym źródłem białka, takie jak mięso, ryby czy nabiał są coraz częściej zastępowane alternatywnymi wytworami roślinnymi, które stosowane w odpowiedni sposób mogą zastąpić produkty pochodzenia zwierzęcego.

Odżywki białkowe dla wegan

Trend zastępowania lub wzbogacania diety w wyroby ekologiczne, pochodzące ze źródeł roślinnych również można spotkać na rynku suplementów diety i odżywek. W dzisiejszych czasach standardem są już odżywki proteinowe opierające się w swoim składzie o białka roślinne, które dostarczają m.in. soja, konopie, groch czy orzechy. Jednak coraz większe zapotrzebowanie na alternatywne źródła protein sprawia, że poszukiwane są nowe innowacyjne źródła, które urozmaicą jeszcze mocniej każdą dietę i pozwolą na dostarczenie jak największej ilości aminokwasów egzogennych.

Innowacyjne źródło białka dla wegan i nie tylko – białko z drożdży

Marka ALLNUTRITION pragnąc dać swoim klientom największy wachlarz możliwości i wyborów, postanowiła do swojej oferty wprowadzić innowacyjne źródło białka, które jest alternatywą zarówno dla odżywek pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego. ALLNUTRITION Yeast Protein to odżywka proteinowa dostarczająca pełnowartościowe białko pochodzące z drożdży. Produkt ten jest idealny zarówno dla osób na diecie wegańskiej, jak i dla osób na dietach eliminacyjnych czy ze zdiagnozowanymi alergiami, gdyż w jego składzie nie znajdziemy wielu alergenów w tym soi, glutenu czy laktozy.

INNOWACYJNA FORMA BIAŁKA

Wypróbuj wyśmienite ALLNUTRITION Yeast Protein

ALLNUTRITION Yeast Protein to również fantastyczna alternatywa lub uzupełnienie diety, dla które osób chcą wzbogacić swoją dietę w różnorodne źródła protein. Warto zaznaczyć, że białko drożdżowe charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem aminokwasów egzogennych, oraz fantastyczną biodostępnością i strawnością. W skali PDCAAS (Protein Digestibility Corrected Amino Acid Score – skorygowany wskaźnik strawności aminokwasów białek) posiada wynik równy 1, co oznacza, że białko te pod względem przyswajania jest równe proteinom pochodzenia zwierzęcego.

ALLNUTRITION Yeast Protein jest dostępne w czterech wyjątkowych smakach, czekoladowym, masła orzechowego, słonego karmelu oraz kawowym, które idealnie wpasują się zarówno w domowe fit desery, jako dodatki do omletów, owsianek, czy też pokochamy je w formie klasyczny shaków. To innowacyjne źródło białka, które w jednej porcji dostarcza aż 21 g protein, idealnie uzupełni wszystkie aminokwasy i sprawdzi się u każdej osoby, która chce urozmaicić swoją dietę.

Materiał reklamowy.

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close