Zespół ALLNUTRITION zaprasza na Debiuty Kulturystyczne 2017 we Wrocławiu!

Witamy Was w kolejnym wpisie. Tym razem chcemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy weekend w dniach 11-12.02 we Wrocławiu. Czeka na Was MOC atrakcji, które już teraz częściowo chcemy Wam przybliżyć!

Impreza rozpocznie się już w najbliższą sobotę we Wrocławiu, a dokładnie w Hali Stulecia. Nie zabraknie tam również zespołu ALLNUTRITION – szukajcie nas na stoisku nr C17. Co przygotowaliśmy dla Was w trakcie dwóch dni trwania imprezy? Szykuje się prawdziwa uczta, której nie możecie przegapić. A oto kilka atrakcji, które już teraz powinny przekonać wszystkich niezdecydowanych:

– Nasze odżywki i suplementy diety znajdziecie w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach – tylko w trakcie dwudniowej imprezy!
– Premiery nowych produktów i smaków!
– Spotkania z naszymi ambasadorami – będziecie mogli poznać, porozmawiać, a nawet porobić fotki z takimi osobami jak: Sylwia Sobota, Magdalena Kaleta, Magdalena Suwińska, Marcel Przyszlak, Łukasz Dabbachi czy Krzysztof Piekarz
– Fit Kuchnia ALLNUTRITION! – osoby regularnie śledzące naszego bloga wiedzą, że lubimy dzielić się z Wami przepisami na rozmaite smakołyki. Tym razem będziecie mogli przekonać się na żywo, jak smakują nasze produkty. Na miejscu nie zabraknie naszej ambasadorki – Magdaleny Hajkiewicz, która nie tylko przygotuje dla Was pyszności, ale również chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania i trybu życia.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, które znajdziecie na stoisku ALLNUTRITION. Więcej informacji dotyczących szczegółowej rozpiski i planu na weekend znajdziecie pod tym adresem.
Serdecznie zapraszamy na Debiuty Kulturystyczne 2017 we Wrocławiu – do zobaczenia na miejscu!

Zespół ALLNUTRITION

Udostępnij znajomym...Share on Facebook
Facebook
0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *