Blog

Zespół ALLNUTRITION zaprasza na Debiuty Kulturystyczne 2017 we Wrocławiu!

Witamy Was w kolejnym wpisie. Tym razem chcemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy weekend w dniach 11-12.02 we Wrocławiu. Czeka na Was MOC atrakcji, które już teraz częściowo chcemy Wam przybliżyć!

Impreza rozpocznie się już w najbliższą sobotę we Wrocławiu, a dokładnie w Hali Stulecia. Nie zabraknie tam również zespołu ALLNUTRITION – szukajcie nas na stoisku nr C17. Co przygotowaliśmy dla Was w trakcie dwóch dni trwania imprezy? Szykuje się prawdziwa uczta, której nie możecie przegapić. A oto kilka atrakcji, które już teraz powinny przekonać wszystkich niezdecydowanych:

– Nasze odżywki i suplementy diety znajdziecie w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach – tylko w trakcie dwudniowej imprezy!
– Premiery nowych produktów i smaków!
– Spotkania z naszymi ambasadorami – będziecie mogli poznać, porozmawiać, a nawet porobić fotki z takimi osobami jak: Sylwia Sobota, Magdalena Kaleta, Magdalena Suwińska, Marcel Przyszlak, Łukasz Dabbachi czy Krzysztof Piekarz
– Fit Kuchnia ALLNUTRITION! – osoby regularnie śledzące naszego bloga wiedzą, że lubimy dzielić się z Wami przepisami na rozmaite smakołyki. Tym razem będziecie mogli przekonać się na żywo, jak smakują nasze produkty. Na miejscu nie zabraknie naszej ambasadorki – Magdaleny Hajkiewicz, która nie tylko przygotuje dla Was pyszności, ale również chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania i trybu życia.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, które znajdziecie na stoisku ALLNUTRITION. Więcej informacji dotyczących szczegółowej rozpiski i planu na weekend znajdziecie pod tym adresem.
Serdecznie zapraszamy na Debiuty Kulturystyczne 2017 we Wrocławiu – do zobaczenia na miejscu!

Zespół ALLNUTRITION

Tagi

ALLNUTRITION

Bez względu czy siłownia jest Twoim drugim domem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, marka Allnutrition spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt musi być odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close