ArtykułyPolecane

Czekolada NUTLOVE Coco Crunch – bez dodatku cukru!

Chyba każdy fan marki ALLNUTRITION, a szczególnie miłośnik legalnych słodyczy próbował bestsellerowego kremu o smaku kokosowym z kawałkami migdałów – NUTLOVE COCO CRUNCH. Ten uwielbiany przez tak wiele osób krem, sprawił, że marka ALLNUTRITION zainspirowana Waszymi gustami oraz potrzebami stworzyła coś wyjątkowego.

Któż nie lubi czekolady…

Większość z nas nie potrafi jej sobie odmówić. Występuje ona jako element ciast, batoników, ciasteczek, w formie kremów i polew oraz jako tradycyjny model tabliczki z małymi kostkami. Marka ALLNUTRITION zaprojektować coś, co pozwoli delektować się kokosowo-migdałowym smakiem nawet w tramwaju, czy w czasie wycieczki rowerowej. Stworzono wyborną czekoladę ALLNUTRITION PROTEIN CHOCOLATE NUTLOVE COCO CRUNCH.

Za cukier „płaci” się wagą 

Ta przepyszna tabliczka czekolady, została skomponowana z niezwykłą starannością, tak by zaspokoić potrzeby osób aktywnych i dbających o jakość sylwetki, którym zależy na produktach najwyższej jakości z wyższym udziałem białka, oraz dla smakoszy wszelkich łakoci.

A jakby tak z białkiem i bez dodatku cukru?

ALLNUTRITION PROTEIN CHOCOLATE NUTLOVE COCO CRUNCH w 27% składa się z odżywki proteinowej, a dokładniej wykorzystano do jej produkcji koncentrat (WPC) oraz izolat (WPI) białka serwatkowego. Zastosowane w niej białka mleka, charakteryzuje duża smakowitość oraz bardzo dobra strawność. Białko serwatkowe należy do produktów o wysokiej biodostępności i jest pełnowartościowe. Dostarcza ono wszystkich niezbędnych aminokwasów w tym bardzo ważnych dla organizmu aminokwasów egzogennych, których nie jesteśmy w stanie sami wytworzyć i muszą być dostarczone z pożywieniem. Marka ALLNUTRITION jak zawsze zadbała, aby w produkcie nie było dodanego cukru. W czekoladzie NUTLOVE COCO CRUNCH znajdziemy tylko naturalnie występujące cukry.

Zdrowy zamiennik cukru, kokos i migdały 

Ta wyjątkowa tabliczka słodzona jest erytrytolem, czyli alkoholem cukrowym, który jest uznawany za jedną z najzdrowszych substancji słodzących. Kolejnym atutem tej przepysznej czekolady jest zastosowanie wiórków kokosowych oraz blanszowanych migdałów w ilości po 8,5 g na 100 g produktu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że migdały są bardzo cennym elementem diety. Są bogate w magnez, potas, czy też wapń oraz bardzo ważny antyoksydant witaminę E, która walczy z wolnymi rodnikami.

Z korzyścią dla Twojej diety

ALLNUTRITION PROTEIN CHOCOLATE NUTLOVE COCO CRUNCH to wyjątkowa czekolada, o wybornym smaku, która nie tylko pozwoli cieszyć się chwilą, ale również może stanowić ciekawe urozmaicenie diety, które dostarczy pełnowartościowego białka. 

Tagi

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close