ArtykułyPolecane

Pyszny miód kremowany bez cukru i konserwantów

Wszyscy znamy produkty spożywcze, które nieprzerwanie stosowane są przez miliony ludzi i nie zmieniły się od setek, a nawet tysięcy lat. Jednym z takich właśnie pokarmów jest miód. O wartości tego słodkiego wytworu pszczół może świadczyć fakt, iż ludy pierwotne, aby zdobyć nawet niewielkie ilości miodu, potrafiły narażać się na wielokrotne użądlenia tych owadów.

Wielozadaniowość miodu

Sam miód był niezwykle wartościowym i rzadkim produktem, który stosowany był jako element dań, napojów i leków, ceniono go za właściwości prozdrowotne, jako afrodyzjak oraz dodatek kulinarny.

Obecnie jego popularność nie maleje, gdyż jest jedną z niewielu substancji o słodkim smaku i naturalnym pochodzeniu. Składa się głównie z glukozy i fruktozy, jednak w jego składzie znajdziemy aż 40 różnych sacharydów. Dodatkowo występują w nim olejki eteryczne, flawonoidy, kwasy organiczne, naturalne barwniki, składniki mineralne oraz witaminy m.in. z grupy B. To właśnie dzięki tym wszystkim składnikom, pozytywnie wpływającym na zdrowie zyskał na popularności w medycynie.

Dlaczego warto spożywać miód?

Pomijając aspekt kulinarny i smakowy, po miód sięgamy najczęściej w celu poprawienia swojej naturalnej odporności. Wpływa on na produkcję białych krwinek, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Może wpłynąć na obniżenie ciśnienia krwi, poprawę lipidogramu i wspomóc układ pokarmowy. Miód wykazuje silne działanie antyoksydacyjne oraz prebiotyczne, dlatego stosowany był od pokoleń w medycynie naturalnej.

Naturalny miód i niesamowite dodatki!

Marka ALLNUTRITION postanowiła stworzyć produkt, który łączy w sobie dobroczynne właściwości miodu z wyjątkowym smakiem. Stworzono trzy niesamowite produkty składające się z miodu wielokwiatowego połączonego z liofilizowanymi owocami lub kakao.

  • ALLNUTRITION Nature Honey miód kremowany z liofilizowaną pomarańczą, składający się z 96% z miodu i 4% z owoców
  • ALLNUTRITION Nature Honey miód kremowany z liofilizowaną maliną, składający się z 98% z miodu i 8% z malin
  • ALLNUTRITION Nature Honey miód kremowany z kakao, składający się z 90% z miodu i 10% kakao.

Najnowsza seria naturalnych produktów marki ALLNUTRITION, nie zawiera żadnych dodatkowych zbędnych składników, nie mamy w tych miodach konserwantów czy jakichkolwiek ulepszaczy. To czysty, naturalny i prosty skład. Skrupulatnie dobrane składniki dodatkowe jak maliny, pomarańcze i kakao, to produkty charakteryzujące się dużym potencjałem prozdrowotnym z racji zawartego bogactwa antyoksydantów.

ALLNUTRITION Nature Honey to produkt, który może zagościć w każdym domu, niezależnie od tego, czy jesteśmy osobami aktywnymi, czy raczej czas spędzamy bardziej stacjonarnie. To produkt, który możemy śmiało podarować mamie, dziadkom, czy skosztować z przyjaciółmi. Prosty, naturalny skład sprawia, że produkt ten sprawdzi się jako dodatek do codziennych dań, w trakcie leczenia przeziębienia, czy jako codzienne uzupełnienie diety w węglowodany.

Tagi

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również
Zamknij
Back to top button
Close