ArtykułyPolecane

FITKING ENERGY COFFEE – aromatyczna kawa rozpuszczalna

Kawa, niegdyś produkt uznawany za używkę, a obecnie napar, który znalazł swoje miejsce w Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Uwielbiana głównie za swoje właściwości pobudzające oraz wyjątkowy smak i aromat. Jednak obecnie doceniana również za zwartości prozdrowotne.

Niezależnie czy pijemy kawę z ekspresu, parzoną po turecku, wersję rozpuszczalną instant, czy też świeżo mieloną zalaną wrzątkiem – każda z nich wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Ten pobudzający napar jest źródłem ponad ośmiuset substancji lotnych, polifenoli, garbników, witamin i składników mineralnych, oraz kwasu chlorogenowego i kofeiny. Te wszystkie substancje biologicznie czynne mają ogromny wpływ na organizm i zdrowie człowieka.

Zdrowa czy nie?

Ostatnie lata pokazują, że kawa może wpływać na poprawę zdrowia i samopoczucia. Jej regularna konsumpcja przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia cukrzycy typu 2, chorób sercowo-naczyniowych, wielu nowotworów czy chorób neurodegeneracyjnych typu choroba Alzheimera lub Parkinsona. Za sprawą swoich właściwości prozdrowotnych od 2016 roku zajmuje istotne miejsce w Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej jako napój zalecany do spożycia zarówno dla osób dorosłych, jak i seniorów.

Zdecydowana większość z nas lubi zacząć dzień od porannej aromatycznej kawy, która od razu stawia na nogi lub mocnego espresso, które działa jak niezła przedtreningówka. A może uwielbiacie ją za ten zastrzyk energii, który sprawia, że natychmiast wraca koncentracja i skupienie w pracy?

Energetyczny boost!

Marka ALLNUTRITION stworzyła serię wyśmienitych smakowych kaw z dodatkową porcją kofeiny. Wersja FITKING ENERGY STRONG COFFEE to 6 wyjątkowych smakowych kaw rozpuszczalnych, wzbogaconych o dodatkową porcję kofeiny. W każdej 5 g porcji, z której przygotujemy jedną filiżankę naparu, znajdziemy aż 200 mg czystej kofeiny.

  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G ADVOCAT
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G CARAMEL
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G CHOCOLATE
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G CHOCOLATE CHERRY
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G HAZELNUT
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G NATURAL

Nowe kawy marki ALLNUTRITION wyróżnia pyszny słodki smak, jednak nie zawierają one w swoim składzie ani grama cukru. Forma instant sprawia, że wystarczy tylko kubek gorącej lub ciepłej wody, by stworzyć aromatyczny napar, który doda każdemu energii. Ten wyjątkowy produkt, to idealny napój, który pobudzi nas z rana, doda energii przed treningiem, czy zmobilizuje do efektywniejszej pracy. Różnorodność smaków oraz poziomu pobudzenia sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Tagi

Anna Zięba

Od wielu lat współpracuje z zawodnikami, trenerami. Układam indywidualne plany dietetyczne i treningowe na PoTreningu. Moja specjalizacja to dietetyka, trening i suplementacja.

Może Ciebie zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close